6 اسفند 1402

سال 95 کسری بودجه نداشتیم | استاندار گیلان از استانداران موفق دولت است

محمدباقر نوبخت در این دیدار با اشاره به اینکه گیلان از لحاظ مدیریتى جزء استان هاى با طراز بالاى کشور محسوب مى شود گفت: به مدیران استان تبریک مى گویم که استاندار شما از استانداران موفق در دولت است و بخوبى سیاست هاى دولت تدبیر و امید را در استان اجرا مى کند.

به گزارش خبرراست: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در دیدار نوروزی با مدیران استان گفت: سال ۹۵ کسری بودجه نداشتیم.

محمدباقر نوبخت در این دیدار با اشاره به اینکه گیلان از لحاظ مدیریتى جزء استان هاى با طراز بالاى کشور محسوب مى شود گفت: به مدیران استان تبریک مى گویم که استاندار شما از استانداران موفق  در دولت است و بخوبى سیاست هاى دولت تدبیر و امید را در استان اجرا مى کند.

وى با اشاره به تحقق بودجه ى سال ٩۵ گفت: سال گذشته دولت با کسرى بودجه مواجه نشد و منابع بودجه از طریق درآمدهاى نفتى، مالیاتى و حقوق گمرگى و واگذارى دارایى هاى مالى و اوراق محقق شد.

سخنگوى دولت افزود: دولت در حالى سال گذشته را بدون کسرى به پایان برد که عده اى در ابتداى سال پیش بینى مى کردند که کسرى داشته باشیم.

دکتر نوبخت گفت: در سال ٩۵ چهل هزار میلیارد تومان بودجه ى عمرانى در کشور توزیع شد که ٣هزار میلیارد تومان بیشتر از پیش بینى ابتداى سال بود.

وى ادامه داد: با هر محدودیتى که بود، دولت توانست یارانه ها را به موقع به حساب مردم واریز کند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه افزود: خوشبختانه دولت در بخش درآمد هاى مالیاتى نیز به خوبى عمل ﻛﺮﺩ و با دریافت ٨۴ هزار میلیارد تومان مالیات، چهار هزار میلیارد تومان بیشتر از پیش بینى ابتداى سال عمل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *