6 اسفند 1402

دوئل طارمی و انصاری برای آقای گلی

به گزارش خبر راست، در حالی که مهدی طارمی با گلزنی در دیدار تیمش مقابل پدیده تعداد گلهایش را به عدد 16 رسانده بود تا به تنهایی به صدر جدول گل زنان برسد، دو رقیب سفت و سخت وی در جدول گلزنان کوتاه نیامدند و با گل هایی که در بازی اخیر به ثمر رساندند خود را به طارمی نزدیک کردند. گادوین منشا ستاره خارجی تیم پیکان در دیدار تیمش برابر سیاه جامگان دست به کار بزرگی زد و در حالی که تیم میزبان به دلیل مواجه شدن با خطر سقوط انگیزه زیادی برای پیروزی در این بازی داشت،  با دو گل خود نه تنها زمینه ساز یک پیروزی با ارزش برای تیمش شد، بلکه تعداد گل هایش را هم به عدد 14 رساند تا خیال طارمی خیلی هم بابت قطعی بودن آقای گلی‌ اش راحت نباشد.
اما به جز منشا، ساسان انصاری هم در دربی خوزستان گلزنی کرد. گرچه گل او مانع از شکست سرخ پوشان در خانه خودشان نشد، اما دست کم باعث شد تا ساسان انصاری در صدر جدول گلزنان به مهدی طارمی بچسبد.
حالا مهدی طارمی و ساسان انصاری با 16 گل در صدر قرار دارند و گادوین منشا با 15 گل در رده دوم قرار دارد. در دو هفته پایانی لیگ برتر این سه رقابت جذابی با هم خواهند داشت که دوئل غیرمستقیم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *