5 اسفند 1402

داوری صدرنشینی را از ما گرفت

به گزارش خبرراست، علی نظرمحمدی داوری بازی را عامل شکست شان مقابل نفت مسجد سلیمان اعلام کرد. او گفت: در روزی که سپیدرود می توانست برنده بازی باشد یک سوت تاثیرگذار باعث شکست ما شد. داور باید خطای دروازه بان نفت را در محوطه جریمه به نشانه پنالتی اعلام می کرد که متاسفانه آن را خطا تشخیص نداد و همین موضوع عامل باخت ما در این بازی شد.

او در ادامه با گلایه از صحبت های حسن کامرانی فر رئیس دپارتمان داوری بعد از بازی استقلال اهواز گفت: متاسفانه صحبت های نابخردانه آقای کامرانی فر بعد از بازی با استقلال اهواز و پیروزی در آن بازی باعث شد تا داوران از پنالتی های واضح سپیدرود چشمپوشی کنند سوت هایی که در نتیجه بازی تاثیرگذار خواهند بود. متاسفانه سپیدرود تیمی که حمایت هواداران پرشور گیلانی را پشت سر خود دارد و بدون بضاعت مالی در حد یک مدعی بوده، مظلوم واقع شده است.

وی افزود: مسئولیت این باخت برعهده من سرمربی است و شکست در این بازی درس بزرگی به ما داد. اگرچه همیشه تیم های خوب در چنین بازی های احساسی اجازه پیروزی ندارند. شیرازه سپیدرود بعد از اعلام نشدن آن پنالتی به هم ریخت. ما دقیقا از نقطه ای گل دریافت کردیم که در جلسات آنالیزی آن را به بازیکنان گوشزد کرده بودیم. بعد از دریافت گل باز هم موقعیت جبران داشتیم اما متاسفانه عدم تمرکز بچه ها موجب شد تا موقعیت هایمان تبدیل به گل نشود و مغلوب حریف شویم و در کمال ناباوری صدرنشینی را از دست بدهیم.

سپیدرود با توجه به دیدارهای سخت پیش رو باز هم مدعی خواهد بود، این سوالی است که نظرمحمدی اینطور پاسخ می دهد: ناامید نیستیم؛ قطعا با تمرین و ممارست بیشتر تمام تلاشمان را می کنیم تا پیروز از میدان حریفان خارج شویم. باید یادآور شوم که از هفته اول تا سی و چهارم بازی آسان برایمان وجود ندارد. ما برای قهرمانی و صعود به لیگ برتر برنامه های خاص خودمان را دنبال می کنیم و فقط بازی به بازی جلو می رویم. در حال حاضر به بازی پیش رویمان با مس کرمان و کسب پیروزی در آن بازی می اندیشیم و بس. نباید لغزش داشت که کوچکترین اشتباهی می تواند جدول و تیم ها را دستخوش تغییر کند.

او در خصوص شرایط مالی سپیدرود هم می گوید: شرایط مالی به همان منوال گذشته است و بچه ها بدون توجه به آن تصمیم دارند ۵ بازی پایانی را که تاثیر بسزایی در آینده فوتبالی شان دارد با تمام قوا به میدان بروند. مطمئنا شرایط مالی روی بازیکنان تاثیرگذار است اما همانطور که گفتم ذهن مان را درگیر این مسائل نمی کنیم و هدفمند و به قصد کسب قهرمانی پیش می رویم.

ورزش سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *