بدون دیدگاه
2017/09/16 - 10:52

نماینده مردم رشت در مجلس:

هزینه میلیاردی برخی دستگاه‌های دولتی از بیت‌المال برای ویلاسازی در سواحل خزر

برخی از دستگاه‌های دولتی بالغ بر هزاران میلیارد تومان برای ویلاسازی در سواحل خزر از بیت‌المال هزینه می‌کنند که این مسئله باید مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از دستگاه‌های دولتی بالغ بر هزاران میلیارد تومان برای ویلاسازی در سواحل خزر از بیت‌المال هزینه می‌کنند که این مسئله باید مورد بررسی قرار گیرد. به گزارش خبر راست، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت از تصمیم جمعی از نمایندگان مجلس مبنی بر اعمال ماده ۲۳۶  درباره ویلاسازی […]

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از دستگاه‌های دولتی بالغ بر هزاران میلیارد تومان برای ویلاسازی در سواحل خزر از بیت‌المال هزینه می‌کنند که این مسئله باید مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش خبر راست، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت از تصمیم جمعی از نمایندگان مجلس مبنی بر اعمال ماده ۲۳۶  درباره ویلاسازی دستگاه‌های دولتی در سواحل دریای خزر، خبر داد.

وی تأکید کرد: معتقدم برخی از دستگاه‌های دولتی بالغ بر هزاران میلیارد تومان برای ساخت ویلا در سواحل خزر از بیت‌المال هزینه می‌کنند که این مسئله باید مورد بررسی قرار گیرد.

عضو کمیسیون «آموزش، تحقیقات و فناوری» مجلس تصریح کرد: در حال حاضر بیشترین ویلاسازی در حاشیه دریای خزر مربوط به سازمان‌های دولتی است که این قبیل اماکن را به نوعی به حیاط‌ خلوت ایام تعطیلی خود تبدیل کرده‌اند.

کوچکی‌نژاد ادامه داد: معتقدم ویلاسازی در کنار دریای خزر طبق قانون برنامه توسعه تخلف است و این موارد باید واگذار می‌شد.

این نماینده مجلس بیان داشت ک اعمال ماده ۲۳۶ به دستگاه‌های دولتی درباره ساخت و ساز ویلا در سواحل دریای خزر به کمیسیون عمران و یا اجتماعی ارائه خواهد شد.

کوچکی‌نژاد افزود: طبق این ماده نظارتی همه دستگاه باید پاسخگوی ساخت و ساز در کنار سواحل دریای خزر باشند و در صورت تصویب این موضوع در مجلس، گزارش تخلفات به قوه قضائیه ارسال می‌شود.


شماره خبر 9743 - 2017/09/16

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com