بدون دیدگاه
2017/04/03 - 14:59

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان:

دیدار حساس سپیدرود با مس کرمان در رشت

تیم فوتبال سپیدرود رشت در ادامه رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور در دیداری حساس ، به مصاف مس کرمان می رود.

به گزارش خبرراست،  مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز دوشنبه گفت: این دو تیم سپیدرود و مس کرمان در هفته سی ام از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، رو در روی هم قرار می گیرند. علیرضا وهابی افزود: بر این اساس ، مسابقه یادشده عصر روز چهارشنبه […]

به گزارش خبرراست،  مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز دوشنبه گفت: این دو تیم سپیدرود و مس کرمان در هفته سی ام از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، رو در روی هم قرار می گیرند.

علیرضا وهابی افزود: بر این اساس ، مسابقه یادشده عصر روز چهارشنبه هفته جاری ۱۶ فروردین ماه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می شود و تیم سپیدرود در این بازی حساس، میزبان تیم مس کرمان است.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط جدول و حضور تیم سپیدرود رشت در رتبه دوم جدول و شانس زیاد این تیم برای صعود به رقابت های لیگ برتر ، این بازی برای سپیدرود از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

وی اضافه کرد: امیدواریم که تیم فوتبال سپیدرود رشت بتواند با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند و با حمایت طرفداران خود، حریفش را شکست دهد تا همچنان یکی از مدعیان صعود به رقابت های لیگ برتر باشد.

تا پایان هفته بیست و نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، تیم سپیدرود رشت با کسب ۵۱ امتیاز در مکان دوم و تیم مس کرمان نیز با کسب ۴۸ امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی قرار دارند.

در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور (جام آزادگان) ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های اول و دوم ، به مسابقات لیگ برتر صعود می کنند.

ایرنا


شماره خبر 970 - 2017/04/03
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com