بدون دیدگاه
2017/09/14 - 12:51

محمدحسن عاقل‌منش:

شهر رشت بهترین و مناسب‌ترین مقصد گردشگری است

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت با بیان اینکه شهر رشت بهترین و مناسب‌ترین مقصد گردشگری است گفت: جشنواره شب‌های فرهنگی رشت در برج میلاد تهران فرصت مناسبی

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت با بیان اینکه شهر رشت بهترین و مناسب‌ترین مقصد گردشگری است گفت: جشنواره شب‌های فرهنگی رشت در برج میلاد تهران فرصت مناسبی برای آشنایی با این شهر است. به گزارش خبر راست، محمدحسن عاقل‌منش صبح امروز در نشست خبری در رشت درباره برگزاری جشنواره شب‌های فرهنگی رشت در برج […]

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت با بیان اینکه شهر رشت بهترین و مناسب‌ترین مقصد گردشگری است گفت: جشنواره شب‌های فرهنگی رشت در برج میلاد تهران فرصت مناسبی برای آشنایی با این شهر است.

به گزارش خبر راست، محمدحسن عاقل‌منش صبح امروز در نشست خبری در رشت درباره برگزاری جشنواره شب‌های فرهنگی رشت در برج میلاد تهران اظهار داشت: شهرهای مختلف کشور هر کدام دارای ویژگی‌ها و جذابیت‌های خاص خود هستند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت با بیان اینکه این سنت‌های مردمان یک شهر و منطقه است که می‌تواند معرف فرهنگ و آداب و رسومشان باشد گفت: هر شهری به اندازه وسع و توان خود لازم است که در زمینه انتقال فرهنگ‌ها و پتانسیل‌های موجود خود تلاش کنند.

وی افزود: یکی از برنامه‌هایی که با محوریت فرمانداری و چندین ارگان ذیربط و شهرداری رشت برای نخستین بار برای معرفی شهر رشت تدارک دیده شده این است که فرهنگ و آداب و رسوم و جاذبه‌ها و توانمندی‌های مردمان با فرهنگ رشت در برج میلاد تهران برای عموم مردم به نمایش درآید.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت بیان داشت: امیدوارم این جشنواره برای کامل کردن نگاه مردم عزیز کشورمان به شهر رشت، جامع  باشد و فرصتی برای جذب سرمایه‌گذار و گسترش فعالیت‌های عمرانی و رونق گردشگری برای شهر رشت ایجاد کند.

عاقل‌منش گفت: هدف ما شناساندن توانمندی‌های رشت در قالب‌های مختلف و همچنین معرفی رشت به‌عنوان شهر خلاق خوراک‌شناسی است که در یونسکو هم به ثبت رسیده و در این زمینه رشت می‌تواند با جاذبه‌های موجود خود مقصد مناسبی برای گردشگری باشد.

 


شماره خبر 9690 - 2017/09/14

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com