بدون دیدگاه
2017/09/13 - 14:25

پس از نشست با اعضاى هيئت مديره باشگاه دخانيات گيلان؛

سهیل حق شناس سرمربى دخانیات شد

صبح امروز نشستى مابین مدیرعامل و اعضاى هیئت مدیره باشگاه دخانیات و سهیل حق شناس در محل دفتر باشگاه دخانیات برگزار گردید. سهیل حق شناس سرمربى دخانیات

سهیل حق شناس کاپیتان پیشین سپیدرود به عنوان سرمربى تیم فوتبال دخانیات گیلان انتخاب شد. به گزارش خبر راست، به نقل از باشگاه دخانیات گیلان، صبح امروز نشستى مابین مدیرعامل و اعضاى هیئت مدیره باشگاه دخانیات و سهیل حق شناس در محل دفتر باشگاه دخانیات برگزار گردید. در پایان این جلسه طرفین توافق کردند تا سهیل […]

سهیل حق شناس کاپیتان پیشین سپیدرود به عنوان سرمربى تیم فوتبال دخانیات گیلان انتخاب شد.

به گزارش خبر راست، به نقل از باشگاه دخانیات گیلان، صبح امروز نشستى مابین مدیرعامل و اعضاى هیئت مدیره باشگاه دخانیات و سهیل حق شناس در محل دفتر باشگاه دخانیات برگزار گردید.

در پایان این جلسه طرفین توافق کردند تا سهیل حق شناس بازیکن ارزنده و با اخلاق فوتبال گیلان تا پایان فصل سکان هدایت تیم فوتبال دخانیات گیلان را در دست بگیرد.
همچنین حق شناس عصر امروز توسط بهروز پورمحمد مدیرعامل باشگاه به بازیکنان دخانیات معرفى شد و نخستین جلسه تمرینى این تیم زیر نظر سرمربى جدید برگزار گردید.
شایان ذکر است سهیل حق شناس فصل گذشته یکى از عوامل اصلى صعود سپیدرود به لیگ برتر بود و در این فصل نیز به عنوان کاپیتان این تیم در ۵ دیدار ابتدایى این تیم حضور داشت و در پایان هفته ى پنجم از فوتبال خداحافظى کرد.


شماره خبر 9615 - 2017/09/13
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com