بدون دیدگاه
2017/09/12 - 15:36

هشدار جدی به زوجهای جوان؛

کلاهبرداری بزرگ در صنف عروسی

اخیرا چندین مورد کلاهبرداری از زوجهای جوان در گیلان توسط دفاتر ازدواج آسان رخ داده که بسیار گسترده شده وسر وصدای زیادی بپاکرده. کلاهبرداری بزرگ در صنف عروسی

اخیرا چندین مورد کلاهبرداری از زوجهای جوان در گیلان توسط دفاتر ازدواج آسان رخ داده که دامنه آن در روزهای اخیر بسیار گسترده شده و سر وصدای زیادی بپا کرده. اختصاصی خبر راست/ قضیه از این قرار است که در روزهای پایانی شهریور چند زوج که به تالار عروسی که بنا بود در آن مراسم […]

اخیرا چندین مورد کلاهبرداری از زوجهای جوان در گیلان توسط دفاتر ازدواج آسان رخ داده که دامنه آن در روزهای اخیر بسیار گسترده شده و سر وصدای زیادی بپا کرده.

اختصاصی خبر راست/ قضیه از این قرار است که در روزهای پایانی شهریور چند زوج که به تالار عروسی که بنا بود در آن مراسم ازدواج خود را برگزار نمایند مراجعه میکنند متوجه میشوند دفتر خدمات مجالسی که قرار بود تالار را برای آنها رزرو کند مبالغی را که از آنها دریافت کرده به تالار و دیگر اصناف مرتبط پرداخت نکرده و برای بعضی از زوجها اصلا رزروی صورت نگرفته در بعضی موارد نیز برای یک روز دو زوج را هماهنگ کرده و فقط به پرداخت بیعانه بسنده کرده است.
‎به گزارش خبرنگار خبرراست : طی تحقیقات انجام شده این افراد در هنگام قرارداد با تالار خود را داماد معرفی میکنند به این دلیل که اگر تشریفات مجالس اعلام میکردند بسیاری از سالنهای گیلان بخاطر مسائل دلالی و حواشی وعده های واهی دفاتر خدمات مجالس با این افراد قرارداد منعقد نمیکنند،این افراد به این بهانه که چون با مدیر تالار ارتباط دارند میتوانند قیمتها را پایین بیاورند داماد را از مراجعه به تالار منع میکنند تا روزهای پایانی که به هدف خود رسیده و مبالغ هنگفتی را به جیب زده اند.
‎طی تحقیقات خبرنگار خبرراست تا کنون چند مورد شکایت در دادسرا از شخصی به هویت (فرشید .ن) صورت گرفته که میزان کلاهبرداری وی به نقل از منابع غیر موثق حدود ۵ میلیارد ریال میرسد جالب اینجاست که موبایل وی همچنان روشن و در حال فریب دیگر زوجها و دریافت مبالغ است .
‎انتظار آن میرود اتحادیه مربوطه و دستگاههای اجرایی و انتظامی و دادستانی اقدامی عاجل در خصوص بازداشت و جلوگیری از این نوع کلاهبرداری انجام رساند.

‎خبرراست اطلاعاتی در دست دارد که در صورت درخواست در اختیار مراجع ذیصلاح قرار خواهد داد.


شماره خبر 9538 - 2017/09/12

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com