بدون دیدگاه
2017/09/10 - 12:46

رئیس کل دادگستری گیلان؛

بازداشت یکی از مدیران اداره صنایع بازرگانی گیلان به اتهام اخذ رشوه

احمد سیاوش‎پور رئیس کل دادگستری گیلان از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از مدیران اداره صنایع بازرگانی استان گیلان و تعدادی از پرسنل این اداره خبر داد.

رئیس کل دادگستری گیلان از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از مدیران اداره صنایع بازرگانی استان گیلان و تعدادی از پرسنل این اداره خبر داد و گفت: این افراد به اتهام اولیه اخذ رشوه در بازداشت موقت هستند.   به گزارش خبر راست، احمد سیاوش‎پور رئیس کل دادگستری گیلان از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از […]

رئیس کل دادگستری گیلان از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از مدیران اداره صنایع بازرگانی استان گیلان و تعدادی از پرسنل این اداره خبر داد و گفت: این افراد به اتهام اولیه اخذ رشوه در بازداشت موقت هستند.

 

به گزارش خبر راست، احمد سیاوش‎پور رئیس کل دادگستری گیلان از تشکیل پرونده قضایی برای یکی از مدیران اداره صنایع بازرگانی استان گیلان و تعدادی از پرسنل این اداره خبر داد.

وی ادامه داد: از آنجایی که هنوز تحقیقات در رابطه با این پرونده تکمیل نشده از بیان جزئیات معذورم اما این افراد در حال حاضر به اتهام اخذ رشوه در بازداشت موقت هستند.

سیاوش‎پور در پایان با تاکید بر برخورد با هرگونه فساد اعم از اداری و مالی گفت: اخبار تکمیلی در رابطه با این پرونده متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

میزان


شماره خبر 9426 - 2017/09/10
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com