بدون دیدگاه
2017/09/04 - 11:59

ترامپ تهدید کرد، از سلاح هسته‌ای علیه کره‌شمالی استفاده می‌کند

کاخ سفید هشدار داده که آمریکا آماده استفاده کامل از سلاح هسته‌ای علیه کره‌شمالی در صورتی است که این کشور به تهدیدهایش علیه واشنگتن و متحدانش ادامه دهد.

کاخ سفید هشدار داده که آمریکا آماده استفاده کامل از سلاح هسته‌ای علیه کره‌شمالی در صورتی است که این کشور به تهدیدهایش علیه واشنگتن و متحدانش ادامه دهد. به گزارش خبر راست، روز یکشنبه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در تماسی تلفنی با شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن بار دیگر بر تعهدات واشنگتن برای کمک به […]

کاخ سفید هشدار داده که آمریکا آماده استفاده کامل از سلاح هسته‌ای علیه کره‌شمالی در صورتی است که این کشور به تهدیدهایش علیه واشنگتن و متحدانش ادامه دهد.

به گزارش خبر راست، روز یکشنبه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در تماسی تلفنی با شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن بار دیگر بر تعهدات واشنگتن برای کمک به متحدانش در منطقه تاکید کرد و کاخ سفید در بیانیه‌ای گفت: رئیس جمهوری آمریکا بر تعهدات این کشور به کشورهای منطقه و همسایه کره شمالی تاکید کرد.

کاخ سفید اعلام کرده که در صورت تداوم تهدیدهای کره شمالی علیه کشورهای منطقه و آمریکا از ظرفیت‌های اتمی خود برای مقابله استفاده می‌کند.

ترامپ همچنین تایید کرد که دو کشور آمریکا و ژاپن تعهدات نظامی مشترکی دارند و به همکاری با یکدیگر ادامه می‌دهند.

ترامپ در یکسری از توئیت‌های خود که روز یکشنبه منتشر شد، کره شمالی را کشوری خطرناک و یک تهدید نامید.

وی همچنین با جان کلی، رئیس دفتر کاخ سفید و جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا در کاح سفید دیدار کرد تا به بررسی واکنش مناسب در برابر آزمایش بمب هیدروژنی کره شمالی بپردازد.


شماره خبر 9107 - 2017/09/04
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com