بدون دیدگاه
2017/09/03 - 15:10

رئیس پلیس فتا گیلان؛

دستگیری ۷ مزاحم فضای مجازی در گیلان

با شکایت چند شهروند گیلانی ، 5 مرد 19 تا 42 ساله اهل و ساکن رشت و صومعه سرا و 2 زن 18 و 26 ساله مزاحم فضای مجازی اهل و ساکن رشت امروز دستگیر شدند.

۷ مزاحم فضای مجازی موبایلی امروز در رشت و صومعه سرا دستگیر شدند. به گزارش خبر راست، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان گفت : با شکایت چند شهروند گیلانی ، ۵ مرد ۱۹ تا ۴۲ ساله اهل و ساکن رشت و صومعه سرا و ۲ زن ۱۸ و ۲۶ ساله مزاحم فضای مجازی […]

۷ مزاحم فضای مجازی موبایلی امروز در رشت و صومعه سرا دستگیر شدند.

به گزارش خبر راست، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان گفت : با شکایت چند شهروند گیلانی ، ۵ مرد ۱۹ تا ۴۲ ساله اهل و ساکن رشت و صومعه سرا و ۲ زن ۱۸ و ۲۶ ساله مزاحم فضای مجازی اهل و ساکن رشت امروز دستگیر شدند.
سرهنگ ایرج محمدخانی افزود : این ۷ نفر به جرم خود مبنی بر مزاحمت در فضای مجازی شبکه های اجتماعی موبایلی برای شهروندان گیلانی اعتراف کردند.
وی اضافه کرد : این افراد هدف خود از مزاحمت را تسویه حساب شخصی عنوان کردند.
رئیس پلیس فتا گیلان گفت : بر طبق قانون جرایم رایانه ای ، هرگونه مزاحمت برای اشخاص حقوقی و حقیقی از طریق فضای مجازی و یا پیام رسان های موبایلی جرم محسوب شده و مجرم بر اساس میزان و نوع جرم به پرداخت جزای نقدی ، حبس و یا شلاق محکوم خواهد شد.
سرهنگ ایرج محمد خانی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه جرم در فضای مجازی و یا پیام رسان های موبایلی موارد را به نشانی اینترنتی پلیس فتا www.Cyber.ir  و با پست الکترونیک Gfata@police.ir گزارش دهند.

شماره خبر 9067 - 2017/09/03
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com