بدون دیدگاه
2017/04/01 - 14:26

رئیس سازمان زندان‌ها:

شرکت ۳۸۰هزار نفر از زندانیان در کلاس های آموزش قرآن

به گزارش خبرراست، اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندانها اظهارکرد: طی سال گذشته بیش از۳۸۰۰هزار نفر از زندانیان در کلاس های آموزش قرآن در بخش های مختلف قرائت، تفسیر، تجوید و… شرکت کرده  اند. وی قرآن و نماز را دو محور عمده برنامه های اصلاحی و تربیتی در زندان ها عنوان کرد و گفت: قرار گرفتن سازمان […]

به گزارش خبرراست، اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندانها اظهارکرد: طی سال گذشته بیش از۳۸۰۰هزار نفر از زندانیان در کلاس های آموزش قرآن در بخش های مختلف قرائت، تفسیر، تجوید و… شرکت کرده  اند.
وی قرآن و نماز را دو محور عمده برنامه های اصلاحی و تربیتی در زندان ها عنوان کرد و گفت: قرار گرفتن سازمان زندان ها در بین دستگاه های برتر در زمینه اقامه نماز طی سالیان اخیر نشان دهنده اهتمام جدی به این امر مهم در زندان هاست.
جهانگیر در ادامه بیان کرد: بیش از ۷۷ هزار زندانی در کلاس های روخوانی، ۵۸ هزار نفر در کلاس های روانخوانی و ۳۳ هزار نفر در کلاس های تجوید شرکت کرده اند.
رئیس دفتر بازرسی ویژه قوه قضاییه اضافه کرد: ۱۸ هزار و ۹۷۳ نفر از زندانیان موفق به حفظ یک جزء تا کل قران کریم شده اند که در رشته قرائت ۱۳ هزار و ۸۲۸ نفر، ترتیل ۱۴ هزار و ۹۵۰ نفر و اذان ۱۰ هزار و ۹۰۵ نفر آمار اعلام شده است .
وی تصریح کرد :با توجه به آموزه های مترقی دین مبین اسلام در تربیت انسان ها در مجموعه زندان های کشور تلاش شده است تا آموزش های دینی در راس برنامه های اصلاحی و تربیتی قرار گیرد.
میزان

شماره خبر 889 - 2017/04/01
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com