بدون دیدگاه
2017/04/01 - 14:06

واکنش باشگاه پرسپولیس به بازی با حضور تماشاگران مقابل نفت ‌آبادان

به گزارش خبرراست، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در ادامه اتفاقات عجیب و نگران کننده برای بازی این هفته سرخپوشان، در پایان جلسه هماهنگی بدون آنکه برنامه ریزی صورت بگیرد، اعلام شد حضور تماشاگران در این بازی آزاد خواهد بود! نشست هماهنگی بازی پرسپولیس و صنعت نفت امروز شنبه برگزار شد و اتفاقات و […]

به گزارش خبرراست، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در ادامه اتفاقات عجیب و نگران کننده برای بازی این هفته سرخپوشان، در پایان جلسه هماهنگی بدون آنکه برنامه ریزی صورت بگیرد، اعلام شد حضور تماشاگران در این بازی آزاد خواهد بود! نشست هماهنگی بازی پرسپولیس و صنعت نفت امروز شنبه برگزار شد و اتفاقات و عجیب و نگران کننده شب گذشته که ورود سرخپوشان به هتل را دچار مشکل و امنیت آن ها را دچار مخاطره کرده بود در این جلسه هم موارد جدیدی پیش آمد. در شروع این نشست صحبت از بازی بدون تماشاگر بود ولی در پایان آن ناگهان اعلام شد تماشاگران حضور خواهند داشت.

در این بین نماینده نیروی انتظامی هم اعلام کرد برنامه ریزی های امنیتی و انضباطی برای این منظور صورت نگرفته و آمادگی لازم وجود ندارد هر چند ساعتی پس از جلسه از سوی استانداری خوزستان اعلام شد برای این منظور مشکل ندارند.

از سوی دیگر نمایندگان باشگاه حاضر در جلسه با تاکید بر اینکه با تماشاگران آبادانی مشکل ندارند و همواره حامی حضور هواداران بوده اند، اعتراض شدید خود را به این تصمیم ناگهانی ابراز کردند.

آنها مسایل امنیتی را با توجه به اتفاقات شب گذشته در کنار عدم امکان برنامه ریزی پرسپولیس برای حضور هواداران را به عنوان دو دلیل اصلی خود برای این اعتراض اعلام کردند و آن را مصداق تصمیم گیری ها به ضرر یک تیم و به سود تیم دیگر دانستند‌. همچنین مسئولیت هر گونه حادثه و بی نظمی را متوجه فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و دست اندرکاران برگزاری مسابقه دانستند.


شماره خبر 882 - 2017/04/01
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com