بدون دیدگاه
2017/08/27 - 14:34

وزارت دفاع عراق؛

تلعفر آزاد شد

وزارت دفاع عراق آزادسازی شهر تلعفر را از اشغال گروه تروریستی داعش اعلام کرد.فرمانده عملیات قادمون یا نینوی با اشاره به اینکه تمامی محلات در مرکز شهر تلعفر

وزارت دفاع عراق آزادسازی شهر تلعفر را از اشغال گروه تروریستی داعش اعلام کرد. به گزارش خبر راست، وزارت دفاع عراق آزادسازی شهر تلعفر را از اشغال گروه تروریستی داعش اعلام کرد. عبدالامیر یارالله، فرمانده عملیات قادمون یا نینوی با اشاره به اینکه تمامی محلات در مرکز شهر تلعفر آزاد شده است گفت: تنها منطقه العیاضیه و چند روستا در […]

وزارت دفاع عراق آزادسازی شهر تلعفر را از اشغال گروه تروریستی داعش اعلام کرد.

به گزارش خبر راست، وزارت دفاع عراق آزادسازی شهر تلعفر را از اشغال گروه تروریستی داعش اعلام کرد.

عبدالامیر یارالله، فرمانده عملیات قادمون یا نینوی با اشاره به اینکه تمامی محلات در مرکز شهر تلعفر آزاد شده است گفت: تنها منطقه العیاضیه و چند روستا در اشغال تروریست‎ها قرار دارد.

وی با بیان اینکه نیروهای تیپ نهم زرهی و گردان‎های ۲۹ و ۱۱ بسیج مردمی منطقه العسکری و الصناعه را آزاد کردند افزود: این نیروها منطقه المعارض و دروازه‎های تلعفر و روستای الرحمه را نیز آزاد کردند.

یارالله در ادامه از پیشروی نیروهای عراقی به سمت منطقه العیاضیه خبر داد.

پیشتر ژنرال یحیی رسول سخنگوی نظامی نیرو‌های عراقی در عملیات آزادسازی تلعفر ضمن اشاره به اینکه آزادسازی کامل شهر تلعفر طی ساعت‌های آینده اعلام خواهد شد افزود: نیرو‌های ائتلاف عراقی موفق شدند بیش از ۹۰ درصد شهر تلعفر را از تروریست‌های داعش پاکسازی کنند و درگیری‌ها برای آزادسازی کامل شهر همچنان در جریان است.

تلویزیون العالم نیز در خبری اعلام کرد که حیدر العبادی، نخست وزیر عراق قرار است روز یکشنبه طی سخنانی پیروزی در تلعفر را اعلام کند.

نخست وزیر عراق و فرمانده کل نیرو‌های مسلح این کشور، وارد تلعفر شده است تا آزادسازی کامل این شهر از سیطره داعش را اعلام کند.

 

فارس


شماره خبر 8736 - 2017/08/27

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com