بدون دیدگاه
2017/04/01 - 12:53

رئیس جمعیت هلال احمر خبرداد

برخورد خودرو با تیر برق در آستارا یک کشته بر جا گذاشت

به گزارش خبرراست،  حسین خورشیدی، رییس جمعیت هلال احمر آستارا، در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محل مذکور و برخورد آن با تیر بتنی برق کنار پیاده رو، یک نفر کشته و یک نفر دیگر نیز مجروح شدند. وی ادامه داد: پس از تماس های […]

به گزارش خبرراست،  حسین خورشیدی، رییس جمعیت هلال احمر آستارا، در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محل مذکور و برخورد آن با تیر بتنی برق کنار پیاده رو، یک نفر کشته و یک نفر دیگر نیز مجروح شدند.

وی ادامه داد: پس از تماس های مردمی و ارائه گزارش وقوع این حادثه در حدود ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه امروز (جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶)، در حداقل ترین زمان ممکن، آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام می شود و فرد مصدوم بالافاصله به اورژانس بیمارستان شهید بهشتی آستارا منتقل می شود.

خورشیدی در ادامه به شدت برخورد خودرو و آسیب زیاد به بدنه از سمت راننده اشاره کرد و افزود: نوع برخورد سبب گردیده بود که راننده در همان لحظات نخست پس از تصادف جان خود را از دست بدهد و در درون خودرو گرفتار گردد.

وی اضافه کرد: پس از چند لحظه خودروی آتش نشانی و خودروهای آمبولانس و ست امداد و نجات هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند که پس از تلاش یک ساعته، پیکر بی جان راننده از درون خودرو بیرون کشیده شد.

رییس جمعیت هلال احمر آستارا در بخش دیگر سخنان خود از همکاری مردم در مهیا نمودن شرایط امداد و نجات تقدیر کرد و یادآور شد: پس از وقوع این حادثه دلخراش، دو اکیپ از امدادگران هلال احمر، اورژانس ۱۱۵، آتش‌نشانی، پلیس راهور و نیروی انتظامی در محل حادثه حاضر شدند و ماموریت خود را آغاز کردند.

خورشیدی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه هر دو سرنشین خودرو جوان و مرد هستند، از بررسی کارشناسان پلیس جهت روشن شدن چگونگی وقوع این حادثه خبر داد.

ایسنا


شماره خبر 865 - 2017/04/01
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com