بدون دیدگاه
2022/06/20 - 20:49

معرفی سرپرست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان

با قدردانی از تلاش‌های عباس صابر، مسعود کاظمی به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان معرفی شد.

به گزارش خبر راست و به نقل از صدا و سیما مرکز گیلان ، دکتر اسدالله عباسی عصر امروز در جلسه تکریم و معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری با بیان اینکه در دولت مردمی و انقلابی، برای خدمت به مردم باید شبانه‌روزی پای‌کار باشیم گفت: زمان بر دوش کشیدن امانت مسئولیت، زودگذر است، اما خدمت صادقانه، ماندگار است.

معرفی سرپرست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان
وی افزود: باید تلاش شود تا در راه تحقق اهداف سازمانی، با نوگرایی و هوشمندسازی در انجام امور، گام‌های موثری برداشت.
استاندار گیلان بر لزوم چابکی و تعهد برای اجرای هرچه بهتر کار‌ها از سوی همه مدیران تاکید کرد و گفت: باید برای پویایی و ارتقاء سازمانی همسو با منویات رهبر معظم انقلاب و راهبرد‌های دولت مردمی سیزدهم، کوشش و در این مسیر از دانش افراد متخصص بهره گرفته شود.
دکتر عباسی مسئولیت را امانتی الهی برای خدمت به مردم دانست و افزود: همه مدیران باید همراه و همگام با سیاست‌های دولت انقلابی و جهادی سیزدهم به مردم خدمت کنند.
وی اجرای دقیق وظایف در حوزه مهم و گسترده عمرانی، از جمله دقت نظر در تغییر کاربری ها، ساخت و ساز و کمیسیون‌های متعدد، پیشگیری از بروز تخلفات، پیگیری اجرای عملیاتی مصوبات سفر رئیس جمهوری و هوشمند سازی فعالیت این حوزه را از تکالیف سرپرست جدید معاونت هماهنگی امور هماهنگی استانداری برشمرد.
دکتراسدالله عباسی با قدردانی از خدمات معاون پیشین، به سرپرست جدید این معاونت تاکید کرد که با استعانت از خداوند متعال و اجرای برنامه‌های راهبردی حوزه عمرانی گیلان، روند حرکت از وضعیت موجود به سوی وضعیت مطلوب را با عزمی جهادی دنبال کند.
در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های عباس صابر، مسعود کاظمی به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان معرفی شد.
مسعود کاظمی که از نیرو‌های رسمی استانداری گیلان است؛ مدیرکلی دفتر شهری و شورا‌های استانداری گیلان، شهردار لاهیجان، عضویت در شورای اسلامی شهر رشت، عضویت در سازمان نظام مهندسی و ساختمان استان گیلان و ریاست سازمان حمل و نقل و تاکسیرانی شهرداری رشت را در کارنامه دارد.


شماره خبر 85537 - 2022/06/20
برچسب‌ها:
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com