بدون دیدگاه
2022/06/20 - 20:43

گیلان با ۸ بوکسور در مسابقات جوانان قهرمانی کشور

با اعلام فدراسیون بوکس، استان گیلان با هشت بوکسور در مسابقات جوانان قهرمانی کشور حضور پیدا می‌کند.

به گزارش خبر راست و به نقل از فارس از رشت، استان گیلان با هشت نماینده در مسابقات بوکس قهرمانی کشور جوانان، طی روزهای ۱۶ تا ۲۰ تیرماه سال‌جاری به میزبانی استان خراسان رضوی و در شهر «مشهد مقدس» برگزار می‌شود.

گیلان با ۸ بوکسور در مسابقات جوانان قهرمانی کشور

این رقابت‌ها قرار است در ۱۳ وزن ۴۸.۵۱، ۵۴.۵۷، ۶۰.۶۳. ۵.۶۷، ۷۱.۷۵، ۸۰.۸۶، ۹۲ و ۹۲+ کیلوگرم با حضور بوکسورهایی از سراسر کشور و برابر قوانین بین‌المللی در سه راند سه دقیقه‌ای و با یک دقیقه استراحت بین راندها برگزار شود.

تمامی ورزشکاران برای حضور در این مسابقات باید در پرتال فدراسیون ثبت نام کنند؛ همچنین تنها مربیانی که دارای مدرک رسمی مربیگری از فدراسیون هستند جواز حضور در رقابت‌ها را دارند.

زمان ورود تیم‌ها عصر چهارشنبه – ۱۵ تیرماه است و سمینار برگزاری مسابقات و قرعه‌کشی ساعت ۲۲ همین روز برگزار خواهد شد.

سهمیه هر استان برای حضور در این رقابت‌ها به شرح زیر اعلام شده است: 

استان‌های‌گیلان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، لرستان و آذربایجان‌غربی / تعداد ورزشکار: ۸ نفر – تعداد مربی: یک نفر – تعداد سرپرست: یک نفر

استان خراسان‌رضوی (میزبان) / تعداد ورزشکار: ۱۳ نفر – تعداد مربی: ۲ نفر – تعداد سرپرست: یک نفر

استان‌های خوزستان، تهران، مازندران و کردستان / تعداد ورزشکار: ۱۰ نفر – تعداد مربی: ۲ نفر – تعداد سرپرست: یک نفر

استان‌های خراسان‌شمالی، گلستان، فارس، اصفهان، قم، توابع تهران و زنجان / تعداد ورزشکار: ۶ نفر – تعداد مربی: یک نفر – تعداد سرپرست: یک نفر

استان‌های بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، قزوین، مرکزی، همدان، اردبیل، آذربایجان‌شرقی، سمنان، یزد، خراسان‌جنوبی، هرمزگان، کرمان، ایلام و البرز / تعداد ورزشکار: ۴ نفر – تعداد مربی: یک نفر – تعداد سرپرست: یک نفر

استان‌ها تا پایان وقت اداری روز ۱۰ تیرماه فرصت دارند لیست نفرات شرکت کننده خود به همراه اوزان را به فدراسیون ارسال کنند.

برنامه این رقابت‌ها به شرح زیر است: 

پنجشنبه – ۱۶ تیرماه: از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۰:۳۰ صبح معاینات پزشکی، وزن کشی و قرعه کشی – ساعت ۱۶ افتتاح مسابقات و شروع رقابت‌ها

جمعه – ۱۷ تیرماه: از ساعت ۷:۳۰ تا ۸:۳۰ وزن کشی و ساعت ۱۶ ادامه مسابقات

شنبه – ۱۸ تیرماه: از ساعت ۷:۳۰ تا ۸:۳۰ وزن کشی و ساعت ۱۶ ادامه مسابقات

یکشنبه – ۱۹ تیرماه: از ساعت ۷:۳۰ تا ۸:۳۰ وزن کشی و ساعت ۱۶ پیگیری مسابقات مرحله نیمه‌نهایی

دوشنبه – ۲۰ تیرماه: از ساعت ۷:۳۰ تا ۸:۳۰ وزن کشی و ساعت ۱۶ پیگیری مسابقات مرحله فینال

همراه داشتن کارت واکسیناسیون کرونا (دو دوز) و یا تست PCR منفی با تاریخ ۴۸ ساعت قبل از ورود، همراه داشتن اصل شناسنامه عکس دار، کارت ملی، دفترچه رکورد مسابقات و کارت بیمه ورزشی معتبر به نام رشته بوکس در سال ۱۴۰۱ و همراه داشتن معرفی نامه با مهر و امضاء اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات بوکس الزامی است.

مسؤولیت نفرات خارج از سهمیه (وقوع هرگونه حادثه) به عهده هیات استان و سرپرست تیم است؛ فدراسیون و میزبان برگزاری مسابقات هیچ‌گونه تعهدی در این خصوص ندارند.


شماره خبر 85534 - 2022/06/20
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com