بدون دیدگاه
2022/06/12 - 14:36

آمادگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان جهت توسعه خدمات سلامت نیروهای مسلح

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به خدمات ارائه شده توسط نیروهای مسلح به مردم، گفت: این دانشگاه آماده هرگونه همکاری در راستای طرح های توسعه و ارائه خدمات سلامت به مردم است.

به گزارش خبر راست و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، ظهر امروز دکتر ارسلان سالاری-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه سردار عزیز الله ملکی- فرمانده نیروی انتظامی استان از طرح توسعه درمانگاه شهدای ناجا در رشت بازدید کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این بازدید، ضمن تقدیر از زحمات کادر بهداشت و درمان نیروهای مسلح در نظام سلامت استان، خدمات این گروه از جامعه را مثمر ثمر ارزیابی کرد.

دکتر سالاری با بیان اینکه توسعه بخشهای بهداشتی و درمانی در استان، موجب بهبود ارایه خدمات سلامت به مردم می‌شود، افزود: تمرکز زدایی و دریافت خدمات درمانی و بهداشتی در دسترس از اولویت های دانشگاه بوده و از آن استقبال می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: هم‌اکنون ارتش نیز در حوزه بهداشت و درمان طرح‌هایی را در بندر انزلی شروع کرده و دانشگاه ضمن حمایت از طرح های توسعه، نهایت همکاری را با آن مجموعه  خواهد داشت.

وی همچنین از حسن همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان با نیروی انتظامی در راستای توسعه فعالیت های بهداشتی و درمانی در استان به ویژه در درمانگاه شهدای ناجا رشت خبر داد.


شماره خبر 85378 - 2022/06/12
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com