بدون دیدگاه
2022/06/07 - 14:33

طرح رتبه‌بندی معلمان به ایستگاه پایانی رسید/تاکید بر لزوم توجه به صندوق ذخیره فرهنگیان

طرح رتبه‌بندی معلمان به ایستگاه پایانی رسید/تاکید بر لزوم توجه به صندوق ذخیره فرهنگیان

مشاور وزیر آموزش و پرورش با اشاره به آخرین وضعیت طرح رتبه‌بندی معلمان در کشور گفت: اجرای طرح رتبه‌بندی به ایستگاه پایانی خود رسیده و به زودی اجرایی می‌شود.

به گزارش خبر راست و به نقل از فارس از رشت، حجت الله الماسی ظهر امروز در نشست شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش گیلان در سالن اجتماعات این اداره کل با بیان اینکه در حوزه تربیت و آموزشی باید به یک عدالت درست برسیم، اظهار کرد: در آموزش و پرورش همه باید با هم هماهنگ و همراه باشند لذا به این منظور در عرصه تعلیم و تربیت لازم است با تشکیل کار گروهی و برنامه ریزی درست از نظر ساختار، گفتمان‌سازی و روحیه جهادی هماهنگ و همراه باشیم تا به اهداف نظام تحولی عدالت محور دست پیدا کنیم.

طرح رتبه‌بندی معلمان به ایستگاه پایانی رسید/تاکید بر لزوم توجه به صندوق ذخیره فرهنگیان

وی نقش نیروی متخصص و ماهر در حوزه تعلیم و تربیت را بسیار موثر دانست و گفت: باید در این خصوص تجدید نظرهای لازم انجام شود تا در بحث کمبود نیروهای خدمات، ساماندهی نیروهای مازاد و تعیین تکلیف برنامه ریزی درست انجام گیرد در غیر این صورت نمی‌توان به اهداف مد نظر رسید.

مشاور وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر لزوم توجه به صندوق ذخیره فرهنگیان بیان کرد: صندوق ذخیره فرهنگیان دارای ظرفیت عظیم سرمایه‌گذاری است، به این منظور تمامی معلمان باید از منافع این صندوق به طور برابر بهره‌مند شوند.

الماسی با اشاره به آخرین وضعیت طرح رتبه‌بندی معلمان در کشور افزود: اجرای طرح رتبه‌بندی به ایستگاه پایانی خود رسیده و به زودی اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش به منظور  اجرای طرح رتبه‌بندی دو اصل مهم استقرار و ارتباط آن را در نظر دارد، تصریح کرد: در نظام رتبه‌بندی همه پژوهش‌های معلمان، مدرک دوم تحصیلی، تولید محتوا، کسب مقام در جشنواره‌ها به عنوان شاخص‌های رتبه‌بندی لحاظ می‌شود.


شماره خبر 85325 - 2022/06/07
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com