بدون دیدگاه
2022/05/31 - 14:23

خودروهای صفر کیلومتر چطور سر از مزایده درمی‌آورند؟

دبیر انجمن خودروسازان می‌گوید: خودروهای صفر کیلومتر عرضه‌شده در مزایده محصولاتی هستند که در جریان تولید یا حین جابه‌جایی آسیب دیده‌اند.

به گزارش خبر راست و به نقل از همشهری آنلاین، احمد نعمت‌بخش دبیر انجمن خودروسازان می گوید: گاهی پیش می آید خودروهای موجود در پارکینگ خودروسازان دچار مشکلاتی شوند، به طور مثال برخی از آنها حین جابه‌جایی آسیب بدنه می بینند، خودروسازان این خودروها را تعمیر می کنند و در مزایده قرار می دهند.

خودرو صفر

به گفته آقای نعمت بخش، خودروهای مزایده ای قابل عرضه در قرعه کشی نیستند چرا که باید در قرعه کشی خودروهای صفر و بدون ایراد را عرضه کرد.

پیشتر ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده بود که ایران خودرو، خودروهای خود را با قیمت بازار برای مزایده عرضه کرده است در حالی که تصاویر نشان می داد این خودروها کمترین نقص را داشتند.

آقای بابک رحمانی سخنگوی ایران خودرو در پاسخ به ویدیوی منتشر شده گفته بود خودروهایی که در جریان تولید دچار ایرادات کیفی شده اند و قابل فروش به مشتریان عادی نیستند در مزایده قرار داده می شوند. همچنین یک سری خودروها در پروژه های ایران خودرو و در تست ها دچار ایراداتی می شوند که نمی توان در قرعه کشی عرضه کرد.


شماره خبر 85249 - 2022/05/31
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com