بدون دیدگاه
2022/05/31 - 13:32

علی مطهری: این‌که هیچ گزارشی از برجام به مردم داده نمی‌شود نوعی بی‌احترامی به ملت است

علی مطهری، نماینده تهران در مجلس دهم نوشت: مردم و نخبگان باید بدانند مذاکرات در چه مرحله‌ای است، آنگاه اظهارنظر کنند و خواست آن‌ها نیز مورد توجه واقع شود. حتی اگر لازم است رفراندوم برگزار شود. ز قرار معلوم مجلس نیز چندان در جریان نیست و نمایندگان که باید در این‌گونه مسائل حیاتی پیشقراول باشند اصلا احساس نمی‌کنند که مسئولیتی دارند.

به گزارش خبر راست و به نقل از رویداد۲۴؛ علی مطهری، نماینده تهران در مجلس دهم نوشت: مردم و نخبگان باید بدانند مذاکرات در چه مرحله‌ای است، آنگاه اظهارنظر کنند و خواست آنها نیز مورد توجه واقع شود.

نتایج مذاکرات برجام

علی مطهری، نماینده تهران در مجلس دهم، در حساب توییتر خود نوشت: این‌که هیچ گزارشی از روند احیاء یا اماته برجام به مردم داده نمی‌شود و معلوم نیست مذاکرات بر سر چه موضوعی متوقف‌شده است، نوعی بی‌احترامی به ملت و به حساب نیاوردن آنهاست.

وی افزود: مردم و نخبگان باید بدانند مذاکرات در چه مرحله‌ای است، آنگاه اظهارنظر کنند و خواست آنها نیز مورد توجه واقع شود. حتی اگر لازم است رفراندوم برگزار شود.

مطهری در ادامه نوشت: از قرار معلوم مجلس نیز چندان در جریان نیست و نمایندگان که باید در این‌گونه مسائل حیاتی پیشقراول باشند اصلا احساس نمی‌کنند که مسئولیتی دارند.


شماره خبر 85224 - 2022/05/31
برچسب‌ها:,
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com