بدون دیدگاه
2017/04/01 - 12:06

فرمانده پلیس راه گیلان خبر داد

اعمال محدودیت ترافیکی در محور رشت‌ـ قزوین و آستارا‌ـ‌اردبیل

به گزارش خبرراست،  حسین محمدپور با اشاره به وضعیت جاده‌های استان اظهار کرد: با توجه به تعطیلات سیزده نوروز و شلوغی جاده‌ها محدودیت ترافیکی در محور رشت‌ـ‌قزوین و آستارا‌ـ اردبیل اعمال می‌شود. وی با بیان اینکه محدودیت ترافیکی تا ساعت ۲۴ روز ۱۴ فروردین ماه جاری در محور رشت‌ـ قزوین و بالعکس اعمال می‌شود، افزود: در […]

به گزارش خبرراست،  حسین محمدپور با اشاره به وضعیت جاده‌های استان اظهار کرد: با توجه به تعطیلات سیزده نوروز و شلوغی جاده‌ها محدودیت ترافیکی در محور رشت‌ـ‌قزوین و آستارا‌ـ اردبیل اعمال می‌شود.

وی با بیان اینکه محدودیت ترافیکی تا ساعت ۲۴ روز ۱۴ فروردین ماه جاری در محور رشت‌ـ قزوین و بالعکس اعمال می‌شود، افزود: در این محور تردد انواع  وسایل نقلیه سنگین به جز حاملان مواد  سوختی و فاسد شدنی ممنوع است.

فرمانده پلیس راه گیلان با اشاره به اینکه این محدودیت ترافیکی در جاده اردبیل ‌ـ آستارا و بالعکس نیز از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روز سیزدهم فروردین اعمال می‌شود، گفت: در این محور نیز تردد انواع وسایل نقلیه سنگین و باربری ممنوع است.

وی با تصریح بر اینکه محدویت‌های ترافیکی برای افزایش ایمنی تردد و آسان کردن سفر گردشگران نوروزی اعمال  شده است، خاطرنشان کرد: از رانندگان می‌خواهیم با صبر و حوصله رانندگی کرده و از شتاب پرهیز کنند.

فارس


شماره خبر 852 - 2017/04/01
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com