بدون دیدگاه
2017/08/20 - 11:13

پایان بررسی صلاحیت ۱۷ وزیر پیشنهادی دولت در مجلس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از روز سه شنبه هفته گذشته در ۵ روز و ۸ شیفت کاری صلاحیت ۱۷ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم را مورد بررسی قرار دادند.

بررسی صلاحیت ۱۷ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس پایان یافت. به گزارش خبر راست، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از روز سه شنبه هفته گذشته در ۵ روز و ۸ شیفت کاری صلاحیت ۱۷ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم را مورد بررسی قرار دادند. در روزهای گذشته علاوه بر وزرای پیشنهادی مخالفین و موافقین آنها نیز […]

بررسی صلاحیت ۱۷ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس پایان یافت.

به گزارش خبر راست، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از روز سه شنبه هفته گذشته در ۵ روز و ۸ شیفت کاری صلاحیت ۱۷ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم را مورد بررسی قرار دادند.

در روزهای گذشته علاوه بر وزرای پیشنهادی مخالفین و موافقین آنها نیز به نقد و بررسی برنامه‌های ارائه شده پرداخته‌اند.

وزرای پیشنهادی دفاع و ورزش تنها وزرایی بودند که نمایندگان مخالف برای آنها صحبت نکردند، البته در جریان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دادگستری نیز تنها یک نماینده به عنوان مخالف وی صحبت کرد.

رئیس جمهور و معاون اول وی نیز در روز سه‌شنبه به دفاع از برنامه و صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت پرداختند و در آخرین روز بررسی صلاحیت نیز رئیس جمهور با حضور در مجلس و با استفاده از باقی مانده وقت وزرای پیشنهادی به دفاع مجدد از گزینه‌های خود پرداخت.

 مجلس تا ساعتی دیگر وارد رای گیری در مورد وزرای پیشنهادی دولت خواهد شد.


شماره خبر 8380 - 2017/08/20

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com