بدون دیدگاه
2022/01/25 - 11:46

انتصاب مدیر کارگروه IT در اتاق مشترک ایران و اتریش

‌رضا قوامی‌پور کومله دانش‌آموخته‌ی کارآفرینی دانشگاه علم و صنعت و مدیر اجرایی گروه سرمایه‌گذاری کارایا به سمت “مدیر کارگروه فناوری اطلاعات اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش” منصوب گردید.

به گزارش خبر راست و به نقل از روابط عمومی اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش؛ بنا به مصوبه هیات مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش، طی حکمی از سوی ناصر ریاحی، رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش و عضو هیئت رئیسه اتاق تهران، ‌رضا قوامی‌پور کومله دانش‌آموخته‌ی کارآفرینی دانشگاه علم و صنعت و مدیر اجرایی گروه سرمایه‌گذاری کارایا به سمت “مدیر کارگروه فناوری اطلاعات اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش” منصوب گردید.

 

متن حکم ریاست اتاق مشترک به این شرح است:

«جناب آقای رضا قوامی‌پور

عطف به تصویب اعضای هیئت مدیره و با عنایت به شایستگی‌های جنابعالی، بدینوسیله شما را به سمت «مدیر کارگروه فناوری اطلاعات» اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش منصوب می‌نماییم. امید است در پناه ایزد منان در پیشبرد اهداف بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

ناصر ریاحی
رئیس هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش»

گفتنی است رضا قوامی‌پور مؤسس و صاحب‌امتیاز‌ گروه رسانه‌ای گیلان‌مدیا بعنوان نخستین رسانه‌ی گیلانی دارای مجوز از ساترا (سازمان صوت و تصویر فراگیر صدا و سیما) می‌باشد.


شماره خبر 81638 - 2022/01/25
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com