بدون دیدگاه
2021/10/21 - 10:12

علت اختلال در سایت ثبت‌‌ نام مسکن حمایتی/ کسانی که ثبت‌نام نکردند، چه کنند؟

ثبت‌نام مسکن حمایتی از امروز ظهر آغاز شده و تا یک ماه آینده ادامه دارد. در این میان اما عده‌ای از متقاضیان مسکن حمایتی به رسانه‌ها گفته‌اند که برای ورود به سایت ثبت‌نام مشکل دارند و سایت ثبت‌نام دچار اختلال است.

به گزارش خبر راست و به نقل از اقتصادآنلاین؛ با آغاز ثبت‌نام مسکن حمایتی متقاضیان زیادی گزارش داده‌اند که موفق به ورود به سایت نشده‌اند و نمی‌توانند برای مسکن حمایتی ثبت‌نام کنند.

پیگیری‌ها از وزارت راه و شهرسازی درباره علت اختلال در سایت ثبت‌نام مسکن حمایتی حاکی از آن است که افرادی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند احتمالا با گوشی‌های تلفن همراه خود برای ثبت‌نام اقدام کرده‌اند.

بر اساس اعلام این وزارتخانه افراد باید حتما با رایانه شخصی یا لپ‌تاپ وارد سایت شوند و از نسخه ۵۱ به بعد مرورگر موزیلا فایرفاکس و یا نسخه ۵۱ به بعد مرورگر کروم استفاده کنند. همچنین افراد باید در طول ثبت‌نام از کلیک روی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرورگر خودداری کنند.

برای ثبت‌نام مسکن حمایتی باید به نشانی https://saman.mrud.ir مراجعه کنید و از نوار بالای صفحه گزینه «ثبت‌نام نهضت ملی مسکن» را انتخاب کنید و وارد صفحه ثبت‌نام شوید.

البته یادتان باشد که باید مشخصات کامل سرپرست خانوار و افراد تحت تکفل شامل کد ملی، شماره شناسنامه، شماره سریال شناسنامه و … را هنگام ثبت‌نام در دسترس داشته باشید.

همچنین وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده است چنانچه افرادی با رعایت تمام این موارد موفق نشدند وارد سایت نام‌نویسی شوند و همچنان در این زمینه مشکل دارند در ساعات اداری با تلفن ۰۲۱۸۸۶۴۶۳۹۰ الی ۹۴ تماس بگیرند و مشکلات خود را با این شماره تماس در میان بگذارند تا راهنمایی‌های لازم انجام شود.

گفتنی است ثبت‌نام مسکن حمایتی از روز چهارشنبه ۲۸ مهر ماه آغاز شده و بنا بر اعلام وزارت راه و شهرسازی این فرآیند تا یک ماه دیگر ادامه دارد.


شماره خبر 77764 - 2021/10/21
برچسب‌ها:
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com