بدون دیدگاه
2021/09/08 - 15:20

خودسوزی نافرجام شهروند رشتی

حضور به موقع پلیس و دستگاه‌های امدادی در محل گروه استان‌ها – گیلان – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از خودسوزی نافرجام شهروند رشتی خبر داد و گفت: با اقدامات به موقع صورت گرفته این جوان از مرگ حتمی نجات یافت.

به گزارش خبرراست خودسوزی نافرجام شهروند رشتی/ حضور به موقع پلیس و دستگاه‌های امدادی در محل گروه استان‌ها – گیلان – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از خودسوزی نافرجام شهروند رشتی خبر داد و گفت: با اقدامات به موقع صورت گرفته این جوان از مرگ حتمی نجات یافت. سرهنگ “مجید رسول‌زاده فرساد” در گفت‌وگو با […]

به گزارش خبرراست خودسوزی نافرجام شهروند رشتی/ حضور به موقع پلیس و دستگاه‌های امدادی در محل
گروه استان‌ها – گیلان – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از خودسوزی نافرجام شهروند رشتی خبر داد و گفت: با اقدامات به موقع صورت گرفته این جوان از مرگ حتمی نجات یافت.
سرهنگ “مجید رسول‌زاده فرساد” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر خودسوزی فردی با بنزین در یکی از محله‌های شهر رشت، بلافاصله ماموران انتظامی در محل مورد نظر حضور یافتند.
وی با بیان اینکه با تلاش عوامل امدادی و ماموران انتظامی از خودسوزی این مرد جوان جلوگیری شد افزود: برابر تحقیقات انجام شده، علت این خودسوزی اختلاف شدید وی با همسرش اعلام شده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان در ادامه تصریح کرد: پس از اقدام به خودسوزی، بلافاصله عوامل آتش نشانی و امدادی نیز در محل حاضر شدند و این فرد برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.
این مقام انتظامی ضمن تاکید بر قداست نهاد خانواده و حل مشکلات بر اساس آموزه‌های دینی و فرهنگ ایرانی، راه حل پیشگیری از این حوادث را در خویشتنداری، تعقل و پایبندی و توجه به کانون گرم خانواده دانست.


شماره خبر 76047 - 2021/09/08
برچسب‌ها:,
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com