بدون دیدگاه
2021/09/04 - 11:54

احمدی‌نژاد: بزک کردنِ طالبان خنده‌دار است

محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت‌های نهم و دهم در دیدار با جمعی از فعالان سیاسی، فرهنگی و رسانه سخنرانی کرد.

به گزارش خبر راست و به نقل از رویداد۲۴؛ بخشی از صحبت‌های وی درباره حوادث افغانستان به این شرح است: همین الان افغانستان را ببینید؛ یک عده را آمریکایی‌ها سازماندهی و مسلح کردند، کشور‌های منطقه دارند پشتیبانی می‌کنند، نیرو، تجهیزات و آموزش می‌دهند و به آن‌ها گفته اند که برو و بگیر. آن طرف هم که باید مقاومت می‌کرد، مزدور خودشان بود، به او هم گفتند جا خالی بده و فرار کن! افغانستان را گرفته اند و می‌گویند ما می‌خواهیم امارت اسلامی درست کنیم. عجب اسلامی می‌شود! بعد همان‌هایی که اگر شمای آزادیخواه، در خیابان اشتباهی از کنار یک گربه رد شوید و گربه بترسد، اطلاعیه می‌دهند که‌ای وای! فلانی یک گربه را ترساند و محیط زیست به خطر افتاد، همه ساکتند، همه عبور کردند! نقشه خودشان است.

نقشه شیطان این است که خاورمیانه همیشه باید در آتش اختلاف بسوزد، مردم کشته شوند، جنگ باشد، کینه و اختلاف باشد تا آن‌ها بتوانند این نفت را ببرند و مسلط باشند. خیال نکنید طالبان اولین گروهی است که به نام اسلام و دین جنایت می‌کند. در طول تاریخ، قریب به اتفاق جنایت‌ها به نام دین تمام شده است.

برای اینکه مردم به نام دین حساس هستند و بعد خنده دار این است که برخی در داخل کشور، می‌خواهند این را بزک کنند! این دیگر خیلی سقوط است. آدم چقدر باید سقوط کرده باشد که بگوید این، آن نیست، یکی دیگر است! یکی دیگرش چیست؟ چقدر بد است یک انسان سقوط کرده باشد. چرا اینگونه است؟

برای اینکه قدرت چشم‌ها را گرفته است. اصل برای آن‌ها صندلی‌ها شده است نه اصلاح امور، نه نجات انسان‌ها و باز کردن راه برای شکوفایی انسان ها. البته پایش را هم خواهند خورد.

چگونه می‌توان به یک گروهی که به هیچ ارزشی پایبند نیستند، درجا اسلامی را اختراع و اجرا می‌کنند، رضایت داد؟ خود داعش هستند. راحت فتوی می‌دهند و سر می‌بُرند. می‌گویند ما اسلام هستیم و هر کس تبعیت نکند، کافر است. خب تو چه کسی هستی و از کجا آمده ای؟ چه برتری بر دیگران داری؟ می‌گوید من با اسلحه آمریکایی آمده ام و اینجا را گرفته ام!


شماره خبر 75827 - 2021/09/04
برچسب‌ها:,
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com