بدون دیدگاه
2021/09/04 - 11:44

پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو

مهدی پور رهنما: به نفر اول دنیا باختم + مصاحبه

پاراتکواندوکار گیلانی دارنده مدال نقره بازی‌ های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: هیچ بهانه‌ای ندارم و حریف بهتر کار کرد و برنده شد.

به گزارش خبر راست و به نقل از صداوسیما مرکز گیلان؛ مهدی پوررهنما پاراتکواندوکار گیلانی تیم ملی کشورمان بعد از شکست در دیدار فینال مقابل حریف مکزیکی گفت: در این مسابقه کمی غافلگیر شدم، چون شناخت خوبی از رقیبم نداشتم، دوست داشتم جای دیگری غیر از فینال پارالمپیک با او مسابقه بدهم.
وی با اشاره به قدرت حریف مکزیکی افزود: به حریف ضعیفی نباختم، او سال ۲۰۱۹ قهرمان جهان شد و نفر اول رنکینگ دنیاست، اما شاید اگر قبل از این شانس مسابقه با او را داشتم می‌توانستم بهتر مبارزه کنم.


پاراتکواندوکار انزلیچی تیم ملی درباره اینکه آیا به خوبی برای این بازی‌ها آماده شده بود یا نه؟ گفت: الان هر حرفی بزنم شاید فکر کنند دنبال بهانه هستم، اما نمی‌توان واقعیت‌ها را کتمان کرد، مسابقات زیادی را نتوانستیم شرکت کنیم و طبیعی است که در میزان آمادگی ما هم تاثیرگذار است.
مهدی پوررهنما تصریح کرد: نمی‌خواهم بگویم مقصر فدراسیون بوده، اما برخی مسابقات را به خاطر کرونا از دست دادیم، برخی دیگر را به خاطر صادر نشدن ویزا و برخی هم به خاطر هزینه‌های سنگین سفر و این تاثیر داشت، شما ببینید انگلیس ۲ ماه در اردو و مسابقه بود، مدتی در آلمان اردو زد یا در مسابقاتی در کره جنوبی شرکت کرد، اما ما کجا بودیم!


شماره خبر 75821 - 2021/09/04
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com