بدون دیدگاه
2021/09/04 - 11:39

آغاز اردوی تیم ملی کاراته با حضور ۵ ورزشکار گیلانی

۵ ملی‌پوش گیلانی به اردوی تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران دعوت شدند.

به گزارش خبر راست و به نقل از فارس،  طبق اعلام سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی، چهارمین مرحله از اردوی ملی‌پوشان آقایان با حضور ملی‌پوشان تیم ملی، نفرات برتر انتخابی درون اردویی و نفرات اول قهرمانی کشور، از امروز ۱۲ شهریور آغاز و تا ۱۹ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است حامد زیکساری، به عنوان مربی و جواد رنجبر، محمدمهدی قاهری، محمدرضا گیلانپور و الیاس محمدزاده به عنوان بازیکن در این اردو حضور دارند.

 

هفته گذشته مسابقات قهرمانی کاراته کشور جام امام علی (ع) و انتخابی تیم ملی کاراته بزرگسالان آقایان طی دو روز در سالن فتح دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران برگزار گردید که در پایان تیم گیلان با کسب دو نشان طلا و یک نقره قهرمان کاراته بزرگسالان کشور شد.

در این دوره از مسابقات ۴۰۰ کاراته کا از سراسر ایران حضور داشتند که در اوزان مختلف با هم به رقابت پرداختند.

در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم الیاس محمدزاده و در وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم محمدمهدی قاهری موفق به کسب مدال طلا شدند. در وزن منفی ۸۴ نیز، امیر رضاپور محمد دیگر نماینده کاراته استان گیلان، مدال نقره را از آن خود کرد.

در مجموع تیم کاراته استان گیلان در صدر جدول توزیع مدال قرار گرفت و استان‌های قم و کرمانشاه نیز به ترتیب جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.

گفتنی است در بخش بانوان نیز سکو قهرمانی کومیته وزن منفی ۵۵ کیلوگرم بانوان انتخابی ورودی به اردوهای تیم ملی بزرگسالان به آویشن باقری از گیلان تعلق گرفت و وی به مدال طلای این وزن دست یافت.


شماره خبر 75817 - 2021/09/04
برچسب‌ها:, ,
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com