بدون دیدگاه
2021/09/02 - 12:46

کرونا در استان گیلان همچنان یکه‌تازی می‌کند/۲۴۹ بیمار کرونایی جدید بستری‌ شدند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بستری شدن ۲۴۹ بیمار کرونایی جدید در بیمارستان‌های گیلان خبر داد و گفت: آمار کل بستری‌شدگان به هزار و ۴۸۸ نفر رسید.

به گزارش خبر راست و به نقل از تسنیم؛ فردین مهرابیان  عصر امروز در جمع خبرنگاران از آخرین آمار کرونا در استان گیلان خبر داد و اظهار داشت: هزار و ۴۸۸ بیمار کرونایی هم‌اکنون در کل بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان از بستری شدن ۲۴۹ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و ابراز داشت: ۱۹۰ بیمار کرونایی به‌دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان گیلان بستری هستند.

مهرابیان با بیان اینکه ۲۷ بیمار  ۲۴ ساعت گذشته به آمار بیماران بستری شده در بخش ICU بیمارستان‌ها افزوده شدند تصریح کرد: همچنین ۲۲۴ بیمار کرونایی در سراسر استان گیلان در وضعیت بدحال قرار دارند.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل‌های‌ بهداشتی عنوان کرد: اگرچه به ظاهر تعداد بستری‌شدگان کرونایی نسبت به هفته‌های گذشته در گیلان کاهش داشته اما مردم باید همچنان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را بیش از پیش مدنظر قرار دهند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه افراد فاصله‌گذاری اجتماعی و زدن ماسک در معابر عمومی را جدی بگیرند گفت: رعایت بهداشت فردی و اجتناب از دورهمی‌ها ساده‌ترین اقدامی است که می‌توان با رعایت آن به مهار بیماری کرونا کمک کرد.


شماره خبر 75791 - 2021/09/02
برچسب‌ها:
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com