بدون دیدگاه
2021/08/30 - 14:06

توسط فرماندار رشت اتفاق افتاد؛

تقدیر از شهرداری که شهردار نیست!

در شرایطی که فرماندار شهرستان رشت به مناسبت روز کارمند تعدادی از کارمندان نمونه شهرستان رشت را مورد تقدیر قرار داد، از فردی به‌عنوان شهردار لشت نشا تقدیر شد که عملاً وی شهردار نیست!

به گزارش خبر راست و به نقل از غیرمنتظره، در شرایطی که فرماندار شهرستان رشت به مناسبت روز کارمند تعدادی از کارمندان نمونه شهرستان رشت را مورد تقدیر قرار داد، از فردی به‌عنوان شهردار لشت نشا تقدیر شد که عملاً وی شهردار نیست!

ماجرا ازاین‌قرار است که ابراهیم صالحی که پیش‌ازاین شهردار لولمان بود و اکنون سرپرست شهرداری لشت نشا است به‌عنوان شهردار نمونه معرفی می‌شود، اما آقای فرماندار آن‌قدر از مرحله پرت است که در حکمی که به امضای غیراتوماسیونی وی رسیده است از ابراهیم صالحی به‌عنوان شهردار لشت نشا نام برده است.

آن‌هم در شرایطی که شهرداری لشت نشا در حال حاضر با سرپرست که خود ابراهیم صالحی است اداره می‌شود!

اما شاید جالب باشد بدانیم که در مورد سرپرستی صالحی در شهرداری لشت نشا حرف‌وحدیث نیز وجود دارد، به‌گونه‌ای که بنا به ادعای برخی منابع آگاه «طبق قانون سرپرست شهرداری می‌بایست از کارکنان رسمی همان شهرداری انتخاب شوند، اما صالحی از کارمندان شهرداری لشت نشا نبوده است! هرچند که ۸ یا ۹ سال قبل وی در شهرداری لشت نشا مشغول به فعالیت بوده است. وی پس‌ازاین به‌عنوان شهردار لشت نشا انتخاب می‌شود و با روی کار آمدن شورای پنجم عزل می‌شود و بعدازآن هیچ تمدیدی با شهرداری لشت نشا انجام نداده و بنا به ادعاهای موجود با شهرداری لشت نشا تسویه نیز کرده است.»

این یعنی علاوه بر آنکه صالحی شهردار لشت نشا نیست و شهرداری لشت نشا رسماً شهردار ندارد، بلکه در مورد سرپرستی صالحی در این شهرداری نیز حرف‌وحدیث وجود دارد.

البته در پایان باید به این نکته توجه داشت که شاید فرماندار رشت از صدور حکم شهرداری لشت نشا برای صالحی با خبر بوده و از همین رو به پیشواز رفته است! به‌هرحال این روزها هیچ‌چیزی در خصوص «مهندس» علی فتح‌اللهی سبب بروز تعجب در رسانه‌ها و فعالین اجتماعی و سیاسی نمی‌شود!


شماره خبر 75633 - 2021/08/30
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com