بدون دیدگاه
2017/08/05 - 12:59

رییس مرکز تحقیقات بیماری‌های گوارش و کبد استان گیلان:

سرطان روده بزرگ با شیب تندی در گیلان در جریان است

رییس مرکز تحقیقات بیماری‌های گوارش وکبد استان گیلان با تاکید بر اینکه سرطان روده بزرگ با شیب تندی در گیلان در جریان است، متاسفانه ابتلا به بیماری سرطان...

رییس مرکز تحقیقات بیماری‌های گوارش وکبد استان گیلان با تاکید بر اینکه سرطان روده بزرگ با شیب تندی در گیلان در جریان است، گفت: متاسفانه ابتلا به بیماری سرطان طی سال‌های اخیر سیر صعودی را به خود گرفته است. به گزارش خبر راست، دکتر فریبرز منصور قناعی با اشاره به اینکه نیمی از سرطان‌های شایع […]

رییس مرکز تحقیقات بیماری‌های گوارش وکبد استان گیلان با تاکید بر اینکه سرطان روده بزرگ با شیب تندی در گیلان در جریان است، گفت: متاسفانه ابتلا به بیماری سرطان طی سال‌های اخیر سیر صعودی را به خود گرفته است.

به گزارش خبر راست، دکتر فریبرز منصور قناعی با اشاره به اینکه نیمی از سرطان‌های شایع در استان را سرطان‌های گوارشی تشکیل می‌دهند، گفت: بیش از ۹۰ درصد عوامل ایجاد کننده سرطان‌های گوارش عوامل محیطی هستند.

وی با تاکید بر اینکه سرطان روده بزرگ با شیب تندی در گیلان در جریان است، گفت: متاسفانه ابتلا به بیماری سرطان طی سال‌های اخیر سیر صعودی را به خود گرفته است.

دکتر قناعی با تاکید بر ضرورت استفاده از مواد غذایی سالم، میوه و سبزی جات در پیشگیری از بروز سرطان‌های گوارشی، تصریح کرد: این نوع تغذیه موجب کاهش سرطان‌های گوارشی بویژه سرطان معده و روده می‌شود.

وی با اشاره به شیوع بالای کبد چرب در گیلان، یادآور شد: ۶۰ درصد بیماران استان گیلان دارای کبد چرب هستند.

رییس مرکز تحقیقات بیماری‌های گوارش وکبد استان گیلان، خاطرنشان کرد: ورزش و کم خوردن بهترین راه درمان کبد چرب است.


شماره خبر 7551 - 2017/08/05
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com