بدون دیدگاه
2021/05/14 - 1:31

به همت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گیلان؛

آغاز توزیع ۱۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین اقشار آسیب‌دیده از کرونا استان

به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گیلان و با حضور مدیران و مسئولان استانی بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی به نیازمندان گیلان اهدا شد.

به گزارش خبر راست، به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گیلان و با حضور مدیران و مسئولان استانی بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی به نیازمندان گیلان اهدا شد.

 بنابراین گزارش صبح روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه آغاز توزیع بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در گلزار شهدای رشت آغاز شد.

 محمد کرمی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گیلان در خصوص پنجمین مرحله انجام این رزمایش اظهار گفت: امروز بیش از دو هزار بسته معیشتی بین اقشار آسیب‌دیده از کرونا در سطح استان گیلان توزیع می‌شود که این بسته‌های توزیع‌شده در بین اقشار ضعیف جامعه شامل اقلام خوراکی خانوار است و توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تهیه و توزیع می‌گردد.

 وی در خصوص شناسایی خانواده‌های نیازمند برای ارائه بسته‌های معیشتی اظهار داشت: ۲۵۰ گروه جهادی در سطح استان گیلان فعالیت دارند و با کمک آنان شناسایی افراد هدف انجام می‌شود و توزیع بسته معیشتی نیز توسط همان گروه‌های جهادی صورت می‌گیرد.

 مدیرکل ستاد اجرایی حضرت فرمان امام (ره) گیلان، تأکید کرد: در رزمایش‌های اول تا چهارم بین ۱۰ تا ۱۲ هزار بسته معیشتی بین جامعه هدف در استان توزیع‌شده است.


شماره خبر 73765 - 2021/05/14
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com