بدون دیدگاه
2021/04/30 - 11:57

کپی کاری قالیباف، جلیلی، زاکانی، فراهانی و نمایندگان گرمی از بیانات کاندیدای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در آستانه‌اشرفیه!

این روزها انتخابات مجلس میان‌دوره‌ای در آستانه‌اشرفیه فضای داغی را پشت سر می‌گذارد، حجم بالای کلیپ‌ها و تصاویر عجیب و پرحاشیه فضای انتخابات در این شهرستان را به جذاب‌ترین حد ممکن رسانده است.

به گزارش خبر راست و به نقل از غیرمنتظره، این روزها انتخابات مجلس میان‌دوره‌ای در آستانه‌اشرفیه فضای داغی را پشت سر می‌گذارد، حجم بالای کلیپ‌ها و تصاویر عجیب و پرحاشیه فضای انتخابات در این شهرستان را به جذاب‌ترین حد ممکن رسانده است.

فارغ از علاقه یکی از کاندیداهای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در آستانه به فتوشاپ و علاقه کاندیدای دیگر به خاک بر سر ریختن و… انتشار تصاویری از شباهت عجیب مطالب منتشر شده در صفحه اینستاگرامی منتسب به علی جعفری دهکاء کاندیدای میان‌دوره‌ای مجلس در آستانه‌اشرفیه با مطالب منتشر شده توسط قالیباف، جلیلی، زاکانی، امیرآبادی فراهانی و دو تن از نمایندگان شهرستان گرمی سؤالات فراوانی را در ذهن ایجاد کرد.

البته به نظر می‌رسد این مطالب از سوی این مسئولین کشور از صفحه اینستاگرامی منتسب به جعفری دهکاء کپی شده باشد و پیشنهاد می‌شود این کاندیدای آستانه‌اشرفیه هرچه سریع‌تر نسبت به احقاق حق خود اقدام عاجل نماید. بخصوص آنکه قالیباف اکنون ریاست مجلسی را بر عهده دارد که جعفری دهکاء در تلاش است بر صندلی سبز آن جلوس نماید و باید از همین‌الان گربه را دم حجله بکشد تا فردا روز قالیباف و زاکانی و… از نطق‌های آتشین و سایر مطالب عنوان‌شده توسط جعفری دهکاء سرقت ادبی نکنند.

در ادامه نگاهی داریم به سرقت و کپی کاری این مسئولین کشوری از علی جعفری دهکاء کاندیدای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان آستانه‌اشرفیه و بخش کیاشهر:


شماره خبر 73445 - 2021/04/30
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com