بدون دیدگاه
2021/04/06 - 14:17

کاراته کار گیلانی در رتبه سوم برترین کاراته کاران جهان قرار گرفت

 سارا بهمنیار کاراته کار گیلانی در رتبه سوم برترین کاراته کاران جهان در وزن خود قرار گرفت.  به نقل  از خبر راست، از ایرنا؛ رئیس هیات کاراته استان گیلان روز سه شنبه اعلام کرد: جدیدترین رنکینگ (رتبه بندی) کاراته کاران از سوی فدراسیون جهانی کاراته اعلام شد که سارا بهنمیار از گیلان در رتبه سوم […]

 سارا بهمنیار کاراته کار گیلانی در رتبه سوم برترین کاراته کاران جهان در وزن خود قرار گرفت.
 به نقل  از خبر راست، از ایرنا؛ رئیس هیات کاراته استان گیلان روز سه شنبه اعلام کرد: جدیدترین رنکینگ (رتبه بندی) کاراته کاران از سوی فدراسیون جهانی کاراته اعلام شد که سارا بهنمیار از گیلان در رتبه سوم وزن خدو قرار گرفت.

مزدا صوفی افزودک بر اساس اعلام فدراسیون جهانی کاراته، در بخش بانوان و در وزن ۵۰- کیلوگرم، سارا بهمنیار ملی پوش کاراته استان گیلان با کسب ۵۶۷۷ امتیاز در رتبه سوم اسین وزن بالاتر از تعدادی از کاراته کاران نامدار این وزن قرار گرفت.

وی ادامه داد: سراب اوزچلیک کاراته کار نامدار ترکیه و میهو میهارا از ژاپن بالتر از سارا بهنمیار در این رتبه بدنی قرار گرفتند و خوشبختانه بهمنیار توانست رتبه بسیار خوب سومی را در این رتبه بدنی جهانی به خدو اهختصاص دهد.

رئیس هیات کارلاته استان گیلان بیان کرد: البته بهنمیار کاراته کار شایسته و ملی پوش گیلانی که یکی از امیدهای ورزش گیلان و کشور برای کسب مدال المپیک است و امیوداریم که انی مکاراتهک ار بتواند در مسباقات المپیک توکیو با قدرت حضور یایبد و با اریه مسابقات زییباف مقام و مدال شایسته ای را کسب کند.

وی خاطرنشان کرد: بهمنیار همچنین در مرحله اول لیگ جهانی کاراته وان در سال ۲۰۲۱ که به مدت سه روز در استانبول ترکیه برگزار شد، سرانجام مدال برنز و مقام سوم این مسابقات را تصاحب کرد.

سارا بهمنیار کاراته کای گیلانی تاکنون مدال‌های زیادی را کسب کرده که از جمله آنها کسب مدال نقره لیگ جهانی وان اتریش، مدال طلای پنجمین مرحله لیگ جهانی ۲۰۱۹ ژاپن، مدال طلای ششمین مرحله لیگ کاراته وان در مسکو، مدال برنز لیگ جهانی کاراته وان امارات، مدال نقره مسابقات امیدهای جهان در اسپانیا، مدال نقره مسابقات امیدهای آسیا در قزاقستان و همچنین مدال نقره لیگ جهانی کاراته وان ژاپن است.

بهمنیار در نخستین حضورش در تیم ملی بزرگسالان توانست در رقابت‌های جهانی اسپانیا مدال برنز کسب کرده و به عنوان اولین بانوی گیلانی دارنده مدال جهانی در رشته کاراته معرفی شود.


شماره خبر 72756 - 2021/04/06
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com