بدون دیدگاه
2017/07/31 - 11:25

رئیس پلیس راه گیلان خبر داد:

تشدید برخورد با تخلف توقف در محل « پارک ممنوع » و « پارک دوبله »

تشدید برخورد با تخلفات ساکن به‌ویژه پارک دوبل و توقف در محل‌های پارک ممنوع در دستور کار ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی قرار گرفته است. 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از تشدید برخورد با تخلف توقف در محل «پارک ممنوع» و «پارک دوبله» خبرداد و گفت: توقف دوبله چه با حضور و چه بدون حضور راننده یا سرنشین مشمول اعمال قانون می شود. به گزارش خبر راست، سرهنگ محمدرضا محمدی،رئیس پلیس راه گیلان در جمع خبرنگاران در تشریح این […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از تشدید برخورد با تخلف توقف در محل «پارک ممنوع» و «پارک دوبله» خبرداد و گفت: توقف دوبله چه با حضور و چه بدون حضور راننده یا سرنشین مشمول اعمال قانون می شود.

به گزارش خبر راست، سرهنگ محمدرضا محمدی،رئیس پلیس راه گیلان در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر،اظهار کرد:برابر تدابیر اتخاذ شده برای روان‌سازی ترافیک در معابر شهر رشت و شهرستان های استان گیلان و به ‌ویژه در هسته مرکزی شهرها، تشدید برخورد با تخلفات ساکن به‌ویژه پارک دوبل و توقف در محل‌های پارک ممنوع در دستور کار ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه این طرح با جدیت در معابر شهری اجرا خواهد شد،افزود:ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی با حضور در معابر اصلی و فرعی نسبت به اعمال قانون خودروهای متخلفی که اقدام به توقف در محل‌های ممنوعه همچون پارک ممنوع می‌کنند یا به شکل دوبل توقف کرده باشند، اقدام خواهند کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با بیان اینکه اعمال قانون در مورد این دسته از خودروها به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود، گفت: علاوه بر حضور گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس در سطح معابر، در برخی از معابر به خصوص در معابر پر ترافیک از خودرو مکانیزه ثبت تخلفات ساکن نیز استفاده خواهد شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مطابق قانون،توقف در محل ایستادن ممنوع یا مطلقا ممنوع ۴۰ هزار تومان و توقف دوبله در محل ایستادن ممنوع ۵۰ هزار تومان جریمه در پی خواهد داشت، بیان کرد: در صورت رویت این تخلفات توسط ماموران، نسبت به ثبت آن اقدام خواهد شد.

وی با اعلام اینکه متاسفانه در برخی معابر شاهد این هستیم که برخی افراد اقدام به توقف دوبله می‌کنند و یکی از سرنشینان داخل خودرو می‌ماند که این موضوع نیز تاثیری در جریمه ماموران نخواهد داشت،گفت:توقف خودروها به صورت دوبله چه با حضور چه بدون حضور راننده یا سرنشین مشمول اعمال قانون خواهند شد.

وی همچنین از حضور ماموران در معابر فرعی نیز خبر داد و افزود: علاوه بر معابر اصلی که حضور ماموران پلیس راهور در آن افزایش می‌یابد، شماری از ماموران در معابر درجه دو نیز حاضر شده و با تخلفات مذکور برخورد خواهند کرد چراکه در مواقع مختلفی دیده شده که بار ترافیکی در یک معبر فرعی به خیابان اصلی کشیده شده و سبب اخلال در ترافیک می‌شود.

سرهنگ محمدی اضافه کرد:توقف در محل‌هایی که تابلوی حمل با جرثقیل روی آن نصب شده نیز علاوه بر اعمال قانون منجر به حمل وسیله نقلیه با جرثقیل خواهد شد.


شماره خبر 7269 - 2017/07/31
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com