بدون دیدگاه
2021/03/17 - 10:41

روحانی در جلسه هیات دولت:

سال آینده سال پیروزی قاطع ملت ایران در برابر جنگ اقتصادی است/هر فرد و گروهی که مانع برداشتن تحریم شود، خیانت می کند

رئیس‌جمهور گفت: سال آینده سال آستانه قرن ۱۵ و سال آستانه مهار کرونا و سال آستانه پیروزی قاطع ملت ایران در برابر جنگ اقتصادی خواهد بود. به گزارش خبر راست،  حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در جلسه امروز (چهارشنبه ۲۷ اسفند) هیات دولت، اظهار کرد: سال آینده سال آستانه قرن ۱۵ و سال […]

رئیس‌جمهور گفت: سال آینده سال آستانه قرن ۱۵ و سال آستانه مهار کرونا و سال آستانه پیروزی قاطع ملت ایران در برابر جنگ اقتصادی خواهد بود.

به گزارش خبر راست،  حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در جلسه امروز (چهارشنبه ۲۷ اسفند) هیات دولت، اظهار کرد: سال آینده سال آستانه قرن ۱۵ و سال آستانه مهار کرونا و سال آستانه پیروزی قاطع ملت ایران در برابر جنگ اقتصادی خواهد بود.

وی ادامه داد: ان شاءالله سال آینده سال آستانه یک حرکت خوب اقتصادی و رونق و جهش تولید هم خواهد بود.

رییس جمهور خاطرنشان کرد: هر جناح و فرد و گروهی اگر یک ساعت به هر دلیلی که امروز دلیلش انتخابات ۱۴۰۰ است، جلوی برداشتن تحریم را بگیرد خیانت کرده و این خیانت بزرگ به ملت ایران و ننگ ابدی برای آن جناح و فرد خواهد بود.

روحانی تصریح کرد: کسانی که دنبال سنگ اندازی در این راه هستند ان شاءالله در این ایام ماه شعبان توبه کنند و دست بردارند و شب عید است و عیدی که به مردم می دهند این است که دست از تخریب بردارند و اگر دست بردارند دولت هم بلد است و هم قادر است و هم می تواند به خوبی این تحریم را پایان دهد.


شماره خبر 72424 - 2021/03/17
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com