بدون دیدگاه
2021/03/16 - 15:10

مجلس با اجرای آزمایشی طرح «جوانی جمعیت» به مدت ۷ سال موافقت کرد

به گزارش خبر راست، به نقل از ایرنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اجرای آزمایشی طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده به مدت ۷ سال موافقت کردند. نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز سه شنبه با ۱۶۱ رای موافق، اجرای آزمایشی طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده را به مدت ۷ سال تصویب […]

به گزارش خبر راست، به نقل از ایرنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اجرای آزمایشی طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده به مدت ۷ سال موافقت کردند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز سه شنبه با ۱۶۱ رای موافق، اجرای آزمایشی طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده را به مدت ۷ سال تصویب کردند.

«امیرحسین بانکی پورفرد» سخنگوی کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت در توضیح این طرح گفت: این طرح پس از برگزاری ۷۳ جلسه در کمیسیون با ۷۴ ماده نهایی شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: ابهام مالی و نگرانی برای حذف غربالگری در جریان بارداری از موارد مطرح شده در طرح بود که با همکاری مرکز پژوهش‌ها و شورایعالی فرهنگی ابهامات مالی و غربالگری برطرف شد.

بانکی پورفرد با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه برنامه پنج‌ساله هفتم باید با محوریت جمعیت جوان باشد، افزود: مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز به دنبال تمدید یکساله برنامه ششم است که بر همین اساس مقرر شد طرح جوانی جمعیت به مدت ۷ سال آزمایشی اجرا شود تا کل قانون برنامه را پوشش دهد.


شماره خبر 72409 - 2021/03/16
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com