بدون دیدگاه
2021/03/16 - 14:31

پیش بینی هواشناسی؛

افزایش ۱۰ تا ۲۰ درجه ای دمای هوای گیلان همراه با وزش باد گرم

پیش بینی آسمانی آفتابی همراه با افزایش دمای هوا در گیلان

 مدیرکل هواشناسی گیلان، از افزایش ۱۰ تا ۲۰ درجه ای متوسط دمای هوای استان خبر داد و خاطرنشان کرد: وزش باد گرم به ویژه در ارتفاعات و دامنه ها کاهش شدید خواهد بود و در نواحی جلگه ای پدیده مه مورد انتظار است. به گزارش خبر راست،  به نقل از ایسنا؛ محمد دادرس، آسمان گیلان را قسمتی ابری […]

 مدیرکل هواشناسی گیلان، از افزایش ۱۰ تا ۲۰ درجه ای متوسط دمای هوای استان خبر داد و خاطرنشان کرد: وزش باد گرم به ویژه در ارتفاعات و دامنه ها کاهش شدید خواهد بود و در نواحی جلگه ای پدیده مه مورد انتظار است.
به گزارش خبر راست،  به نقل از ایسنا؛ محمد دادرس، آسمان گیلان را قسمتی ابری تا ابری و مه آلود دانست و اظهار کرد: در ادامه روز وزش باد و بارندگی خفیف دور از انتظار نیست.وی منجیل با ۱۴ درجه سلسیوس و ماسوله با شش درجه سلسیوس را به ترتیب گرم ترین و سردترین نقاط استان دانست و افزود: بیشینه و کمینه دمای هوای رشت نیز ۱۴ و چهار درجه سلسیوس است.

مدیرکل هواشناسی گیلان، با بیان اینکه نقشه های هواشناسی نشان دهنده نفوذ جریانات جنوبی و وزش باد گرم در منطقه است، تصریح کرد: طی عصر و شب امروز در پاره ای از نقاط بارندگی و احتمال رعد و برق خواهیم داشت، اما وزش باد جنوبی از اواخر وقت آغاز می شود و تا صبح جمعه ادامه دارد.

دادرس، از افزایش ۱۰ تا ۲۰ درجه ای متوسط دمای هوای استان خبر داد و خاطرنشان کرد: وزش باد گرم به ویژه در ارتفاعات و دامنه ها کاهش شدید خواهد بود و در نواحی جلگه ای پدیده مه مورد انتظار است.

وی با بیان اینکه وزش باد طی روز پنجشنبه خیلی شدید خواهد بود، گفت: طی این مدت احتمال آسیب به سازه ها و تاسیسات، شکستن و سقوط درختان، گسترش آتش سوزی در جنگل ها و مراتع، ذوب برف در ارتفاعات و افزایش سطح آب رودخانه ها وجود دارد.


شماره خبر 72405 - 2021/03/16
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com