بدون دیدگاه
2021/03/09 - 10:25

دلخوش تاکید کرد؛

فروش و اجاره تالاب ها غیرقانونی است

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: فروش و اجاره تالاب‌ها توسط هر نهاد و سازمانی غیرمجاز و غیرقانونی است.  به گزارش خبر راست، سیدکاظم دلخوش اباتری در مورد سند زنی تالاب‌ها به نام وزارت نیرو خاطر نشان کرد: فروش و اجاره تالاب ها غیرقانونی است. به نقل از خانه ملت سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی […]

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: فروش و اجاره تالاب‌ها توسط هر نهاد و سازمانی غیرمجاز و غیرقانونی است.

 به گزارش خبر راست، سیدکاظم دلخوش اباتری در مورد سند زنی تالاب‌ها به نام وزارت نیرو خاطر نشان کرد: فروش و اجاره تالاب ها غیرقانونی است.

به نقل از خانه ملت سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: موضوعات نظیری آب، آبندان، رودخانه‌ها و دریا جزء محدود کاری وزرات نیرو است در کنار این موضوع تالاب‌های محل زیستگاه بسیاری از پرندگان و حیوانات هستند بر هم اساس محیط زیست مسئول حفظ و نگهداری آن ‌ها است با تمام این تفاسیر تالاب ‌ها تنها یک متولی ندارند باید تفاهمنامه ‌ای بین سازمان محیط زیست و وزارت نیرو در خصوص حفظ و نگهداری تالاب ‌ها بسته شود.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فروش و اجاره تالاب ‌ها توسط هر نهاد و سازمانی غیرمجاز است چرا که برخی از این تالاب ‌ها مثل تالاب انزلی جزء ﻛﻨﻮاﻧﺴﻴﻮن راﻣﺴﺮ هستند و یا ثبت جهانی شده‌ اند با آسیب دیدن و متروکه شدن آن ‌ها هیچ قانونی اجازه فروش و اجاره آن‌ ها را نمی ‌دهد.


شماره خبر 72312 - 2021/03/09
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com