بدون دیدگاه
2021/02/22 - 17:04

رئیس هیئت انجمن ورزش‌های رزمی گیلان؛

دغدغه‌ی همه ما توسعه ورزش در جامعه است/ هیئت گیلان به فکر ایجاد خانه ورزش‌های رزمی است

مسعود علیپور رئیس هیئت انجمن ورزش‌های رزمی گیلان در جمع خبرنگاران گفت: برای ایجاد خانه ورزش‌های رزمی گیلان اقدامات خوبی صورت گرفته است.

به گزارش خبر راست و به نقل از روابط عمومی هیئت انجمن ورزش‌های رزمی گیلان، مسعود علیپور در این نشست ضمن عرض خیرمقدم به ریاست فدراسیون اظهار داشت: دغدغه‌ی همه ما توسعه ورزش در جامعه است و بنده و سایر همکاران از زمان حضور در هیئت تمامی تلاش خود را به خرج می‌دهیم تا در راستای ارتقای ورزش‌های رزمی کوتاهی صورت نگیرد.

وی افزود: فدراسیون ورزش‌های رزمی یکی از فدراسیون‌های فعال در کشور است و در هر دوره از تغییرات در فدراسیون، گیلانیان کرسی‌های خوبی داشته‌اند و این امر کمک به توسعه و گسترش ورزش‌های رزمی در استان خواهد کرد.

علیپور خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز از وجود جناب آقای دارا حکیمی در بخش شورای عالی فنی فدراسیون بهره‌گیری شده است که این امر نشان از توجه ریاست محترم فدراسیون به پیشکسوتان و ورزشکاران رزمی گیلان دارد.

وی با اشاره به بحث ایجاد خانه رزمی در گیلان عنوان کرد: پیگیری‌هایی صورت گرفته تا مکانی برای گردهمایی و تجمع ورزشکاران رزمی استان فراهم شود و هیئت گیلان به فکر ایجاد خانه ورزش‌های رزمی است و مساعدت‌های خوبی از سوی مدیرکل محترم ورزش و جوانان گیلان انجام‌شده که انشا الله اتفاقات خوبی نیز در این زمینه رقم خواهد خورد.

علیپور گفت: سرکار خانم بخشی نگاه مثبتی به ورزش‌های رزمی دارند و برای خانه رزمی اقدامات خوبی انجام‌شده تا بتوانیم مجموعه‌ای در اختیار داشته باشیم که ورزشکاران و مربیان این رشته‌ها فعالیت خود را در آنجا ادامه دهند.

وی افزود: کمیته‌های استعدادیابی و همگانی هیئت انجمن ورزش‌های رزمی گیلان بیشتر از پیش تقویت شده است تا استعدادهای نونهالان و نوجوانان کشف شود.

وی در پایان از پیگیری‌های مجددانه ریاست فدراسیون تشکر و قدردانی کرد.


شماره خبر 71953 - 2021/02/22
برچسب‌ها:
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com