بدون دیدگاه
2017/03/29 - 13:36

صدور بیش از ۲۴۱۰۰مجوز پرواز داخلی و خارجی

به گزارش خبرراست، سازمان هواپیمایی کشور،رضا جعفرزاده اظهارداشت: از ۲۵ اسفندماه ۹۵ تا هشتم فروردین ماه ۲۴۱۲۰مجوز پرواز داخلی و خارجی انجام شده و از این تعداد پرواز، ۱۶۳۰۴مجوز پرواز داخلی و ۷۸۱۶ مجوز پرواز خارجی بوده است. وی همچنین از انجام ۱۱ هزار و ۲۹۴ پرواز داخلی و خارجی تا هشتم فروردین ماه خبرداد […]

به گزارش خبرراست، سازمان هواپیمایی کشور،رضا جعفرزاده اظهارداشت: از ۲۵ اسفندماه ۹۵ تا هشتم فروردین ماه ۲۴۱۲۰مجوز پرواز داخلی و خارجی انجام شده و از این تعداد پرواز، ۱۶۳۰۴مجوز پرواز داخلی و ۷۸۱۶ مجوز پرواز خارجی بوده است.

وی همچنین از انجام ۱۱ هزار و ۲۹۴ پرواز داخلی و خارجی تا هشتم فروردین ماه خبرداد و گفت: از این تعداد ۶۹۵۴ پرواز داخلی و ۴۲۸۷ پرواز خارجی بوده است.

جعفرزاده افزود: فرودگاه مهرآباد با سرویس دهی به ۳۰۲۵ پرواز و جابه جایی ۶۰۸هزار و ۲۵مسافر و فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد و کیش همچنان به ترتیب اولین، دومین و سومین فرودگاه پرترافیک در پروازهای داخلی و فرودگاه امام خمینی (ره) با سرویس دهی ۳۰۵۳پرواز و جابه جایی ۴۶۸هزار و ۸۷۷ مسافر در پروازهای خارجی پرترافیک ترین فرودگاه در ایام نوروز بوده اند.


شماره خبر 715 - 2017/03/29
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com