بدون دیدگاه
2021/01/13 - 11:47

رای مجلس نمایندگان آمریکا به نفع فعالسازی متمم ۲۵ قانون اساسی برای عزل ترامپ

مجلس نمایندگان آمریکا با اکثریت آرا به نفع درخواست از پنس برای فعالسازی متمم ۲۵ قانون اساسی جهت عزل ترامپ رای داد. به گزارش خبر راست،  به نقل از اسکای نیوز، مجلس نمایندگان آمریکا با اکثریت آرا به نفع درخواست از پنس برای فعالسازی متمم ۲۵ قانون اساسی جهت عزل ترامپ رای داد. تصویب چنین […]

مجلس نمایندگان آمریکا با اکثریت آرا به نفع درخواست از پنس برای فعالسازی متمم ۲۵ قانون اساسی جهت عزل ترامپ رای داد.
به گزارش خبر راست،  به نقل از اسکای نیوز، مجلس نمایندگان آمریکا با اکثریت آرا به نفع درخواست از پنس برای فعالسازی متمم ۲۵ قانون اساسی جهت عزل ترامپ رای داد. تصویب چنین قطعنامه ای پس از آن صورت می گیرد که مایک پنس معاون دونالد ترامپ در پیامی به نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با توسل به اصلاحیه ۲۵ قانون اساسی جهت برای کناری ترامپ از سمت ریاست جمهوری این کشور مخالفت کرده بود.این در حالی است که پیشتر نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفته بود که این مجلس در حال تصویب قطعنامه ای است که مایک پنس را به اجرای متمم ۲۵ قانون اساسی برای عزل ترامپ دعوت می کند.

تصویب چنین قطعنامه ای پس از آن صورت می گیرد که مایک پنس معاون دونالد ترامپ در پیامی به نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با توسل به اصلاحیه ۲۵ قانون اساسی جهت برای کناری ترامپ از سمت ریاست جمهوری این کشور مخالفت کرده بود.

پنس در آن نامه که روز سه شنبه ارائه شده بود، گفت: گمان نمی کنم که چنین اقدامی به نفع کشور ما باشد.

او همچنین گفته بود که هرگز تسلیم بازی های سیاسی در مجلس نمایندگان آن هم در شرایطی که کشور دروضعیت مناسبی نیست، نخواهم شد.


شماره خبر 70555 - 2021/01/13
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com