بدون دیدگاه
2021/01/05 - 12:48

سخنگوی قوه قضاییه:

 پرونده جانباختگان هواپیمای اوکراینی تا پایان دی رسیدگی می‌شود

سخنگوی قوه قضاییه گفت: تحقیقات پرونده جانباختگان هواپیمایی اوکراینی تکمیل شده و تا پایان دی ماه رسیدگی می‌شود. او افزود: البته پیش از این هم جلسات متعددی با خانواده های جانباختگان داشتیم و گزارشات سانحه و شبیه سازی این سانحه در اختیار خانواده ها قرار گرفته است. به گزارش خبر راست، به نقل از ایرنا […]

سخنگوی قوه قضاییه گفت: تحقیقات پرونده جانباختگان هواپیمایی اوکراینی تکمیل شده و تا پایان دی ماه رسیدگی می‌شود. او افزود: البته پیش از این هم جلسات متعددی با خانواده های جانباختگان داشتیم و گزارشات سانحه و شبیه سازی این سانحه در اختیار خانواده ها قرار گرفته است.

به گزارش خبر راست، به نقل از ایرنا غلامحسین اسماعیلی روز سه شنبه در نشست خبری در پاسخ به سوالی درباره پرونده جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی افزود: در مورد جانباختگان این حادثه اقدامات اولیه برای پرداخت این خسارات انجام شده و آنچه متوجه ما است رسیدگی قضایی منجر به وقوع این سانحه است.

وی ادامه داد: بلافاصله پرونده قضایی تشکیل و تحقیقات مفصل و کارگروه های متعدد برگزار شد و چون نیازمند بازخوانی جعبه سیاه هواپیما بودیم، این جعبه سیاه خارج از ایران با حضور نماینده جمهوری اسلامی ایران بررسی و نتیجه آن در اختیار بازپرس پرونده قرار گرفت.

اسماعیلی اظهارداشت: تحقیقات این پرونده تکمیل شده و تا پایان ماه جاری این پرونده رسیدگی می شود و البته پیش از این هم جلسات متعددی با خانواده های جانباختگان داشتیم و گزارشات سانحه و شبیه سازی این سانحه در اختیار خانواده ها قرار گرفته است.

یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ متعلق به شرکت هواپیمایی بین‌المللی اوکراین با شماره پرواز ۷۵۲ با ۱۶۷ مسافر و ۹ خدمه پرواز، ساعت ۶ و ۱۲ دقیقه صبح چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه ۹۸ از فرودگاه امام (ره) به مقصد کی‌یف پرواز کرد که ۶ دقیقه بعد به دلیل شلیک غیرعمد پدافند هوایی حوالی صباشهر از توابع استان تهران سقوط کرده و سرنشینان آن جان باختند.


شماره خبر 70303 - 2021/01/05
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com