بدون دیدگاه
2020/12/27 - 13:50

نمکی:

 به مرگ زیر ۱۲۰ نفر در روز رسیده‌ایم/ دومین واکسن ایرانی کرونا هفته آینده مجوز تست انسانی می گیرد

وزیر بهداشت: بعد از چند ماه به مرگ زیر ۱۲۰ نفر در روز رسیده‌ایم و در مقایسه با روزهای پرالتهاب جهان، جمهوری اسلامی ایران هر روز فاصله خود را با کشورهای اروپایی بیشتر می‌کند. به گزارش خبر راست، به نقل از باشگاه خبرنگاران وی گفت، اکنون بیشتر استان ها در وضعیت زرد و نارنجی هستند […]

وزیر بهداشت: بعد از چند ماه به مرگ زیر ۱۲۰ نفر در روز رسیده‌ایم و در مقایسه با روزهای پرالتهاب جهان، جمهوری اسلامی ایران هر روز فاصله خود را با کشورهای اروپایی بیشتر می‌کند.

به گزارش خبر راست، به نقل از باشگاه خبرنگاران وی گفت، اکنون بیشتر استان ها در وضعیت زرد و نارنجی هستند و این با همراهی مردم و کسبه و بسیج محقق شد و ۱۰۸ شهر نارنجی و ۳۰۶ شهر زرد داریم.
از سازمات ذی‌قیمت صداوسیما قدردانی می‌کنیم و بیشترین همکاری را در بین دستگاه‌ها بسیج با ما دارد و دوستان در هلال احمر در بعد نظارتی به ما کمک کردند.
تا این لحظه ردپایی از ویروس جهش یافته انگلیسی نیافته‌ایم و تمام تلاشمان را کردیم تا راه‌های ورود ویروس را ببندیم اما ویروس‌ها ویزا نمی‌خواهند.
به زودی برای خرید از منابع غیرکواکس خبرهای خوشی خواهیم داد و تست انسانی واکسن کرونا این هفته آغاز خواهد شد و دومین واکسن ایرانی کرونا هفته آینده مجوز تست انسانی خواهد گرفت.

شماره خبر 70014 - 2020/12/27
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com