بدون دیدگاه
2020/12/27 - 11:47

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

تعداد فوتی های کرونایی گیلان تک رقمی شد

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند کاهش ابتلا به کرونا در استان، گفت: تعداد فوتی های ناشی از کرونا نیز حدود به تک رقمی نزدیک شده است.  به گزارش  خبر راست، به نقل از مهر، آبتین حیدرزاده در این باره با اشاره به روند کاهشی ابتلاء به کرونا در روزهای گذشته […]

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند کاهش ابتلا به کرونا در استان، گفت: تعداد فوتی های ناشی از کرونا نیز حدود به تک رقمی نزدیک شده است.
 به گزارش  خبر راست، به نقل از مهر، آبتین حیدرزاده در این باره با اشاره به روند کاهشی ابتلاء به کرونا در روزهای گذشته در استان گیلان، اظهار کرد: خوشبختانه در فوتی‌های ناشی از کرونا نیز روند کاهش داشته‌ایم.وی با بیان اینکه تعداد فوتی‌های ناشی از کرونا در استان گیلان تک رقمی شده است، گفت: در حال حاضر ۵۱۹ بیمار کرونایی در مراکز درمانی و بیمارستانی استان گیلان بستری هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه کمتر از ۱۰۰ بیمار در شرایط حاد قرار داشته و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند، تأکید کرد: این وضعیت شکننده بوده و شهروندان نباید تصور کنند که کرونا تمام شده است.

وی با تأکید بر ضرورت رعایت دستور العمل های بهداشتی، افزود: شهروندان همچنان باید از برگزاری دورهمی ها خانوادگی و دوستانه جدا خودداری کنند.


شماره خبر 69994 - 2020/12/27
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com