بدون دیدگاه
2020/12/08 - 10:42

فوتی های سیل در هرمزگان به ۶ نفر رسید

فرماندار شهرستان سیریک گفت: بارش شدید صبح دوشنبه موجب وقوع سیل و جان باختن یک جوان ۳۰ ساله در روستای میشی شهرستان سیریک شد. به گزارش خبر راست، احمد جمالدینی صبح امروز(۱۸ آذرماه) در مورد وقوع سیل شهرستان بیان کرد: روز گذشته در پی بارش شدید باران و با جاری شدن سیل مسیرهای روستایی به […]

فرماندار شهرستان سیریک گفت: بارش شدید صبح دوشنبه موجب وقوع سیل و جان باختن یک جوان ۳۰ ساله در روستای میشی شهرستان سیریک شد.

به گزارش خبر راست، احمد جمالدینی صبح امروز(۱۸ آذرماه) در مورد وقوع سیل شهرستان بیان کرد: روز گذشته در پی بارش شدید باران و با جاری شدن سیل مسیرهای روستایی به شهر سیریک مسدود شد. در پی وقوع سیل یک جوان ۳۰ ساله راکب موتور سکلیت از روستای میشی طعمه سیل و در مسیر روستای شم جو به شهر سیریک غرق شد.

وی عنوان کرد: در این حادثه دلخراش یک جوان موتور سوار در هنگام عبور از رودخانه که سیل در آن جاری بود، گرفتار سیل شد و متاسفانه موتورسوار کنترل خود را از دست داده و واژگون می‌شود و جان خود را از دست می‌دهد.

این مقام مسئول با بیان اینکه بارندگی امروز خسارت زیادی به شهر سیریک وارد کرد، گفت: در پی بارندگی شدید و وقوع سیلاب برخی از راه‌های مواصلاتی، تاسیسات برق و بخش کشاورزی شهرستان سیریک خسارت وارد کرده است که خسارت‌های وارده به شهرستان در دست بررسی است.

فرماندار شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: در حادثه سیل هم شش کارگر که در رودخانه مشغول لایروبی بودند از خطر مرگ نجات یافتند.

به گزارش ایسنا، پیش از این جاری شدن سیل و ریزش کوه در شهرستان پارسیان موجب واژگونی ۲ دستگاه خودرو و مرگ ۵ نفر شده بود.


شماره خبر 69760 - 2020/12/08
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com