بدون دیدگاه
2020/11/29 - 12:01

زمان واریز یارانه معیشتی آذر ماه ۹۹ اعلام شد + جزئیات

ورود و صدور پول رایج کشور توسط هر مسافر – اعم از اتباع ایرانی و یا اتباع خارجی- حداکثر تا مبلغ پنجاه میلیون ریال بلامانع است. ورود و خروج بیش از ۵ میلیون

یارانه بنزین آذر ماه فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود، مبلغ آن طبق روال قبل است و تغییری نکرده است. به گزارش خبر راست، آذر ماه برای حدود ۶۰ میلیون نفر از جمعیت کشور فردا دوشنبه ۱۰ آذر ماه ۹۹ به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.پرداخت این یارانه پس از گران شدن ۲۰۰ درصدی […]

یارانه بنزین آذر ماه فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود، مبلغ آن طبق روال قبل است و تغییری نکرده است.
به گزارش خبر راست، آذر ماه برای حدود ۶۰ میلیون نفر از جمعیت کشور فردا دوشنبه ۱۰ آذر ماه ۹۹ به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.پرداخت این یارانه پس از گران شدن ۲۰۰ درصدی بنزین در آبان سال گذشته مقرر شد و نخستین نوبت واریزی آن نیز در آذر ماه پارسال انجام شد.

مبلغ یارانه معیشتی
طبق روال ۱۲ ماه گذشته که این یارانه واریز شده، مبلغ آن برای خانواده‌های یک نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳هزار، سه نفره ۱۳۸هزار، چهار نفره ۱۷۲هزار و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵هزار تومان است.

قرار بود در ماه‌های خرداد و آذر امسال لیست یارانه‌بگیران معیشتی به‌ روزرسانی شود، رئیس روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان متولی شناسایی مشمولان در این خصوص گفت: طی ماه‌های اخیر درخواست‌های اعتراض متقاضیان دریافت یارانه بنزین بررسی شده و در صورتی که پذیرفته شده به لیست مشمولان اضافه شده است.

به گفته حامد شمس، درخواست‌های اعتراضی که اخیرا ثبت شده در آذر ماه بررسی می‌شود.


شماره خبر 69481 - 2020/11/29
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com