بدون دیدگاه
2020/11/26 - 14:27

شرط دریافت یارانه ۱۰۰ هزار تومانی

ورود و صدور پول رایج کشور توسط هر مسافر – اعم از اتباع ایرانی و یا اتباع خارجی- حداکثر تا مبلغ پنجاه میلیون ریال بلامانع است. ورود و خروج بیش از ۵ میلیون

طبق دستورالعمل اجرای سیاست‌های حمایتی کرونا، برای دریافت یارانه ۱۰۰ هزار تومانی نیاز به ثبت‌نام نیست. مشمولان این کمک بلاعوض چگونه شناسایی می‌شوند و شرط دریافت آن چیست؟ به گزارش خبر راست،  به نقل از تجارت‌نیوز؛ وام یک میلیون تومانی کرونا و یارانه ۱۰۰ هزار تومانی هر دو جزو بسته‌های حمایتی دولت در دوره اعمال محدودیت‌های […]

طبق دستورالعمل اجرای سیاست‌های حمایتی کرونا، برای دریافت یارانه ۱۰۰ هزار تومانی نیاز به ثبت‌نام نیست. مشمولان این کمک بلاعوض چگونه شناسایی می‌شوند و شرط دریافت آن چیست؟
به گزارش خبر راست،  به نقل از تجارت‌نیوز؛ وام یک میلیون تومانی کرونا و یارانه ۱۰۰ هزار تومانی هر دو جزو بسته‌های حمایتی دولت در دوره اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی است.طبق گفته سخنگوی وزارت کار، مشمولان هر دو طرح ۱۱ میلیون خانوار شامل ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر است که همه‌ی این افراد فاقد درآمد ثابت هستند و تحت پوشش بیمه نیستند.

اگر چه گفته شده که برای یارانه ۱۰۰ هزار تومانی نیاز به ثبت‌نام نیست اما در واقع هر دو طرح در قالب یک بسته در نظر گرفته شده که متقاضیان اگر هر دو را می‌خواهند باید کد ملی خود را به شماره ۶۳۶۹ ارسال کنند.

یارانه ۱۰۰ هزار تومانی به کسانی پرداخت می‌شود که متقاضی وام یک میلیون تومانی باشند و جزو مشمولان این طرح در نظر گرفته شود.


شماره خبر 69423 - 2020/11/26
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com