بدون دیدگاه
2020/10/18 - 9:00

درخواست نام‌گذاری روگذری که ساخته نشده به نام پدر شهید یک عضو شورای شهر رشت! + جزئیات

اختصاصی / آخرین جلسه مشترک کمیسیون‌های فرهنگی، بهداشت و عمران شورای اسلامی شهر رشت شاهد اتفاقی عجیب و قابل‌تأمل بود.

اختصاصی / به گزارش خبر راست، آخرین جلسه مشترک کمیسیون‌های فرهنگی، بهداشت و عمران شورای اسلامی شهر رشت شاهد اتفاقی عجیب و قابل‌تأمل بود.

ماجرا از این قرار است که در دقایق پایانی جلسه موضوع بررسی نام‌گذاری چند معبر در شهر رشت مورد بحث قرار می‌گیرد که یکی از آن‌ها موضوع درخواست خانواده شهید علی عبدالهی نانواپیشه (لینک معرفی شهید) پدر محمد تقی عبدالهی عضو شورای شهر رشت برای نام‌گذاری روگذر میدان نیروی دریایی شهر رشت که هنوز مراحل ساخت آن آغاز نشده است به نام این شهید بزرگوار است.

این اتفاق در شرایطی صورت پذیرفته است که دو موضوع بسیار عجیب در این درخواست ارائه‌شده به کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت وجود دارد، نخست آنکه اساساً این روگذر هنوز ساخته نشده و برای آن کلنگ زنی اجرایی انجام‌نشده و این اتفاق در شهر رشت بی‌سابقه و یا حداقل کم‌سابقه بوده است.

موضوع دوم آنکه استان گیلان ۲۵ شهید دیگر در نیروی دریایی دارد و اینکه به چه دلیل درخواست نام‌گذاری این پل روگذر مجاور با فرماندهی نیروی دریایی استان گیلان فقط به نام یک شهید آن‌هم پدر عضو شورای شهر رشت ارائه‌شده است خود سؤالی دیگر است. (مشاهده تصاویر ۲۶ شهید نیروی دریایی استان گیلان)

شایسته است که شورای اسلامی شهر رشت جهت پاسداشت شهید سردار سلیمانی این پل را بنام این شهید بزرگوار نام گذاری نماید،

گفتنی است شهید عبدالهی نانواپیشه متولد شهرستان بندرانزلی می‌باشد.


شماره خبر 68040 - 2020/10/18
sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com